Rašyti komentarą...
Ir nereiks bankų. Močiutė mirė ir tėvas pardavė butą. Visus pinigus notaro kontoroj pasiėmė grynais. Algą gauna viską nusiima tą pačią diena. Lieka tik tiek kiek nuimt negali.
kai ateina mes renkam valdzios atstovus i sema ir panasiai bet finale kas gaunasi valdzia tautai netarnauja o atvirksciai mes tarnaujam valdziai
Tai, kad šiuo metu bankai kaip ir nedirba, jei nori pakliūti tenka registruotis per centrinį Vilniaus banką, tada paskiria dieną ir valandą kada priims. Absurdas, nesuprantu ką tokio veikia banko darbuotojai, kad pas juos užeiti negalima. Priprato nuo karantino atsiriboti nuo savo klientų ir jiems tai patogu, užsidaro ir ką nori tą veikia niekas netrukdo. Kažin ar gauna tą patį atlyginimą, kai dirbdavo su klientais ir dabar kai nieko neveikia?
Na kortele gavau nemokamai per 1d. Kai susisiekiau su konsultante. O šiaip jo pas mus mieste nėra mano banko.
Viskas daroma specialiai, visi prievarta suvaryti i šiuos monopolinius bankus be jokios kitos alternatyvos, o tada ramiai grobstomos piliečių lėšos viską maskuojant bankų įkainiais. Ir kieno tada pelnai didžiausi Europoje procentaliai? Normalios šalys seniai uždėjusios apynasrius tokiems grobikams, o čia palaida bala..
Lietuvos bankaa turbūt užmiršo kam turi atstovautj. Kiek gi galima tyčiotis iš paprastų žmonių. Ne visi Vilniuj gyvena ir išmanius turi.
@Vidas Viskas dėl to,kad valdžioje sėdi minkštakūniai,jiems paprasto žmogaus bėdos nerūpi.
@vilnietė patys rinkot ir sekančiais metais vėl tuos pačius išrinksit.Ir vėl bėdavosit.Taip daro tik avys,o jų jau 99,99%.Taip,kad gerovės kaime,viskas gerai!
degsit pragaras visiems ateina atpildo valanda ..visiškai nužmogėjo nieko neliko švento ir gražaus Lietuva parsidavė Amerikai ir nereikia jokio karo pradžnaja skūra
vagys vagia paskutinius skatikus iš vargšų bejiegiū žmonių..jū gyvenimas y pabaiga ir iš jų reikia Seimas pavogti kada jums užteks kada baigsis skriausti paprastus žmones apgaudinėti tyčiotis ir naudotis savo galinga situacija
Tas atlygintų pervedimas į bankus- tai banku turtinimas.. O kodel negalima grynais.. kad bankai mažiau turėtų pelno.. Visi didieji bankai rūmus pasistate.. O valdžia prie to prisidėjo..
Su kokiu malonumu krausim tuos suskius į vagonus....

Skaitomiausios naujienos
Į viršų