Rašyti komentarą...
Čia savų žmonių šalis ar tų pederastu katrie nekenčia Lietuvos va tarybų deputatai prisivoge cekiukais ir dar padidino atlyginimus
Jeigu benamis turi but tada kam tos malkos pečiaus nera neben konteineri prie maxsimos
Ne del grazintos tvarkos, zmones neteko kompensaciju. Su tuo paciu turtu 10 metu, bet registru centras pakele ivercius
Kiek is jusu buvote mitinge del NT mokesčio? Ar dauguma cia tik ir tesugeba rasineti niekus, apgailėtinai atrodot...
Lauk konservatorius ir visą valdančiąją,nebeįmanoma darosi gyvent...brudų gauja sėdi,daugiau niekas..
Siunčiu n... tuos "kompensatorius" - atsisakiau "žaliųjų" 200 Eurų kyšio, tai apsieisiu ir be konservų išmaldos. Turėtų ne išmaldas dalinti, bet užtikrinti teisingas prekių ir paslaugų kainas, kad jos būtų sudarytos pagal pateisinamų išlaidų sąmatas, o ne pageidavimus gauti perteklines pajamas smagiam pagyvenimui mokėtojų sąskaita. Kas per nesąmonė "nuolaidos" prekių ir paslaugų kainose? Jios gali būti tik atsisakymas užsišauktos nepagrįstos kainos, arba apynasris klientams kad jie negalėtų nutraukti sutarčių, pav. ryšio. O atsisakyti karšto vandens tai tas pats kaip Eglei Žalčių karalienei pareiti pas artimuosius. Savo įrenginių pagalba gali turėti elektrą ir karštą vandenį bei šildymą ir dar ekologiškai - iš atsinaujinančių šaltinių, bet valdžiai geriau penėti savo įmonėse įtaisytus artimuosius ir eikvoti mokesčių mokėtojų pinigus mokant neva tai kompensacijas (jos iš savo pačių negautų atlyginimų už darbą). Parengiau inžinerinius skaičiavimus daugiabučiam namui - gali net parduoti perteklinę šilumos ir elektros energiją. Bet pabandyk patemti vežimą, kai visi traukia jį į skirtingas puses - jei jau įlindo kokia boba su visa savo gimine, tai be ... nieko arba tik lavonus išvilksi, o savivalda visomis keturiomis gins, nes geriau neturėti priešų ar gauti "otkato"
Kas zemes,namus pragere tam kompensacija uz sildyma priklauso ,o kas nepragere kaskaip sukasi nors paemu is to turto jokiu neturi tam falas smetona teptas.O tokia valdzia .sukluskit zmones.
@Bronius Tiesa, bet iš kur tą konservų šaika išpeš pinigų, todėl tas vyksta mūsų sąskaita
Duoda saviems zinau kam dave 100% kompensacija nors ir pajamos ir turtas ir santaupos leidzia susimoket uz sildyma
O taip gaudama 260 eurų pensiją ir turėdama namą negausi kompensacijos... Nes turi turtą kuris brangus, bet kad ta turtą reikia sildyt ir prižiūrėt niekam neįdomu. Mūsų valdžia visai nupuso...
@Ritute Tą turtą reikia parduoti ir įsigyti būstą pagal galimybes. Ir pajamas, iš kurių tas namas įsigytas, reikėjo savo laiku deklaruoti bei mokesčius mokėti, pensijai kaupti. Niekas nekaltas.
@A Siūlai pensininkams parduoti savo butus ( beje, ne katrą jau išpirktu) ir sulysti į žemines?
@A Negi nesuprantate, kaip sunku senam žmogui išsikelti iš savo ilgamečių namų? Be sveikatos, ypač vienišam, kažkur kraustytis, naujai įsikūrinėti? Nedeklaruotos pajamos, tikrai?
@Empatija Tai reikia lauzyt savo sustabarejusius igeidzius gal? Nes kuo senesnis tuo sunkiau paskui bus keisti savo nenormalias savybes egoistines...
@Ritute Vadinasi neturit stažo ,jei 260 pensija. Ko dirbt nejot, mokesčiu nemokejot.
@Goda sako,tegu arkliai dirba.Stažo turi 15 metų iš tarybinių laikų,kai veltėdžius gaudydavo,o dabar-pašalpas gauna visas įmanomas,sako ,svolačiai,kompensacijų už šildymą nemokės.Sakau-gi miško turi 50 ha,parduok,nereiks kompensacijos.Ai,ne ,sako,aš už mišką,kai parduosiu,grynais gausiu.
Pernai buvo sunku, o dabar kompensaciją gauti beviltiška. Jeigu pagal pajamas ir attiktum kriterijus, tai negausi dėl to, kad esi atsidėjęs grabui ir turi sąskaitą banke. Išvada: jei nori gauti kompensaciją, nelaikyk pinigų banke.
@senis Banke pinigų, turintis dar kažkiek proto, nelaiko.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų