Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Vakar buvau parduotuvėje...prie kasos jauni ir seni...jauni maistas ir 0,5 l brangios degtinės, seni- maistas kokių 15 rūšių ir vyno bonka ar 200g brendžio...autoriai, neskleiskit panikos, geriau nueikite į parduotuvę
@Vakar parduotuvėje
tai reikia žiūrėti ne į tuos kurie dideliuose PC apsiperka daug, o į tuos , kurie nuėję į mažules parduotuves kuičiasi nukainuotų produktų lentynose . Tose , kur galiojimo laikas pasibaigęs.. Ar tokių nematote? Aš tai matau..
@skaitytoja
gyvenu ne LT ,bet irgi ten pasikuiciu ...geda ,ane ?
Nieko tokio,greit xaxolai gaus i kupra nuo kacapu,ateis pas mus ir viskas pageres.
Baikit cia vejos kelti ir zmones diskriminuoti savo tom spelionem. Jau su covidu nuspeliijot nesamones o dabar su ekonomika. Darbais užsiimkite o ne šuda malkit kaip ka kam taupyt
Nuskurdę Vilniaus gyventojai išlipa iš Mercedes ir Bentley limuzinų, apsiauna vyžomis ir eina į Humana krautuvę pirti skarmalų. Kai apsiskarmaluoja - tepu tepu vyžoti tada į labdaros valgyklą, o iš jos į apskurusią palapinę prie Neries nakvynės ieškoti. Sunkus ir skurdus ruduo Vilniuje.
@Taip ir matau vaizdelį
ir varys paskursti
Kavos atsisako?Čia kas?Pliurpia nuo ryto ligi vakaro ją...atsisakydavom,aki sovietų laikais pagal taloną mėnesiui gaudavom ir tai sunkia mažą kiekį
Eilėje pard. senutė,kalbasi su kita, suprantu,kad gyvena viena-pažiūrėtumėte į jos vežimėlį su produktais....pusė nereikalingų produktų.gal anūkus ar proanūkius vaišina kenksmingais dalykais.
87% visų Lietuvos gyventojų gyvena kaip gyvenę ir nesiruošia atsisakyti nei vandens, nei kavos. Chujovai yra tik 13% Lietuvos erkių, kurias sudaro: 5% Naisių kolchoznykai, 5% kacapai ir likusius 3% - neformalai, selofanai, blėkos bei ale "suvereinūs" idiotai.
@Vasileuskas
tu tai iš viso ch ujova rerenybė, naisių šūdelis
@Vasileuskas
tu ir gyvulys
Infliacija sumažės 2014 metais??????
Tai gerai,o tai kam tai kavai taupyti,dėžutės mėnesiui nusiperki kai nulaidos-juokai, automobiliu nevažiuoti ,o išlipti bent iki parduotuvės kelis 100 metrų-storuliai vieni su ligom aplink...Norėjau parašyti,ką turguje pirkau šeštadienį už 80 eurų-tai savaitei 2žmonėms ,jūs galit netikėt,man dzin.Taigi--------mėsytės 6 kartams-kaulai kalakutienos,5 dešrelės kalakutienos,3 kartams vištienos kulšelės, ir 2 kartams kalakutienos gabaliukas padalintas,lašinių truputis,dėšros-2 rūšių po galiuką,kopūsų kibiriuką, 5 burokėlius virtus,10 mažų bandelių įvairių,(jų aišku nereikėjo),sūrio balto varškės trečdalį, braškių 0.5 kg..menkių kepenėlių 5 dėžutes po 1.50...NEPIRKOM-daržovių,grybų,duonos,pieno(jo nemėgstam išvis seniai)....TAIGI-2 gaunantiems 2 pensijas, turintiems ne dvarus, sočiai pakanka.SUPRANTU- paslaugos,medicina, manikūrai,plaukų dažymas ir kt.fiti miti-brangu..SUPRANTU,šeima s su vaikučiais,jų poreikiaia auga kasdien,sunku....Bet čia būtų kita kalba
@juokingas straipsniukas
Na jei du pensininkai pragyventi išeina pigiau.,bet jei mokykliniai vaikai,siaubas kaip turi pragyventi.
@Onė
Aš ir parašiau,pensininkai 2, su vaikais sunkiau,nežinau,kiek gauna dabar už vaikus po 100 ar daugiau, nemokamas maitinimas biednesniems,visko,aišku,yra,bet TOKIUS rašyt BENDRUS vėjus???
Visi kiti gyvena gerai arba puikiai. Niekada Lietuvoje žmonės negyveno taip gerai, kaip dabar. Tik rašinėliai apie tai nėra populiarūs. Jei rašyti apie turtingus žmones, tai tik kokie jie yra niekšai. O jei apie skurstančius - tai jie visi šventieji
koks pavadinima s juokingas-Gyventojai..
@Rašinėlis apie 10 proc. žmonių
Jo,palaikau,priprato prie -duok duok,net su mersais atlekia prie maisto banko dovanų
@Rašinėlis apie 10 proc. žmonių
gal ir gerai gyvena, bet daugelis žmonių yra nelaimingi, nes jaučia nerimą ir baimę dėl rytojaus, demokratija neveikia, nes koncervai vėl valdžioj, toks pedoklanas išviso neturėtu egzistuoti, deja.
@zet
Nerimas,psicholog.dalykai ne dėl duonos ,visai ne, aišku,karas,kaimynai baisūs šalies, baisu,demokratija per daug veikia,bet čia kita kalba ir ne su jumis,su jumis nebūtų apie ką
@zet
PAGAL LAIMĖS INDEKSĄ. Taigi, sakyti kad DAUGELIS žmonių ka-ką ten blogo jaučia yra netiesa ir tiek.
Gyventojai ima taupyti: atsisako vandens, kavos, automobilio – laukia sunkus ir skurdus ruduo