Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Reikėjo teirautis ir nenustoti, kol bus panaikintas mokestis .Gal sąmoningai nepadave prašymo atjungti ,kad mokėti reikėtų,,pasitikėti negalima niekuo.Dabar iš naujo reikės paduoti prašymą su nuotraukom,dabar nutrauks reikalavimą.
Pas ka gyvatukas yra moka kelis kartus uz šiltą vandeni.Siltas vanduo ateina tais vamzdziais kur yra gyvatukas,tai vienas tas pats.Ankščiau tokio gyvatuko mokesčio nebuvo .Spgavikai ,sukčiai ir melagiai yra energetikai.Vagete nuo savos tautos
Reikėjo teirautis ir nenustoti, kol bus panaikintas mokestis .Gal sąmoningai nepadave prašymo atjungti ,kad mokėti reikėtų,,pasitiketi negalima niekuo.Dabar is naujo reikės paduoti prašymą su nuotraukom,dabar nutrauks reikalavimą.
Mokejom 16-17 euru uz gyvatuka,o dabar 26
Visi jie pelnosi valdininkai korumpuoti penis is bednu zmoniu .as dar uz konpencacijos negavau.Jie visus zmonis mausto todel duokit i teisma zala tegul atlygina. Zmonija atsibuskit visu vadz turit nuverti .ir jai neteisingai dirba i teisma.tegul simta kartu uzmoka ka mes per tuos vagis patirem.
SLOVE RUSSIJAI ir RUSSIJOS KAREIVIUI = ISVADUOTOJUI nuo nacistinies PROEBLTYJOS ir BANDERXAXLIANDIJOS....СЛАВА РОСССССССССССССИИ ..
@lietuvos Patriotas
ptnxlo
Valio,laisvai=SUPYSTAI lietuvai...APIEPYSK lietuvi,arba lietuvis APIEPYS tave...CHALUJU valstybe su tauta ZYRGU GALVOM be smegenu....DOLBOJOBU TAUTA tas lietuvis.
taip ir toliau sedekite ant sofkutes i mitingus neinate savo nuoskaudu issakyti, o paskiau verkiate, oi dar cia tik pradzia su mokesciais bus dar baisiau
@ad
jug lietuvis,tai CHALUJU ISGAMA,tik ir moka IGAGOT kaip arklys ant lietuvos veliavos ir BLIAUT,kaip SMYRDANCIA OZKA ...
@ad
Mitingai nieko gero neduos.
Įdomu ar vietoje gyvatuko neįsirengė grindinio šildymo?
Kodėl tokie publikuojami dalykai neužkliūna Į Lietuvos teisėsaugos akiratį, kam mes jiems mokame išlaikymo mokesčius?
@Petras
Turbūt mokam, kad jie miegotu ir nieko nedarytų.
@Petras
Gal todel, kad jie nedurni ir supranta, kad norint atsukus ciaupa turet is kart karsta vandeni, reikia cirkuliacijos nuolatines per kuria karstas vanduo vesta ir ji reikia nuolat sildyt, todel ir kainuoja... Negi jus tokie buki ir elementariu dalyku, net ir po paaiskinimo, nesuprantat?
Gyvatuko namie nėra, o mokėti už jį reikalauja taip, lyg būtų: paaiškino, kodėl pelnosi žmonių sąskaita