Rašyti komentarą...
Kitą savaitę važiuojam į Lenkiją poilsiui ir aplankysim įžymias vietas,manau bus žymiai pigiau negu gulėt Palangos pliaže ir įdomiau
Kaune Turguje vaisiai pigesni:)pavalgyti gali visus pietus uz 5 eurus Palangoje,nakvine 15 eur zmogui bute tvarkingame

Lietuva lekia kaip traukinys be stabdžiu su tom kainom.
Sako viskas dėl PVM. Tai kodįl Lenkijoje braškės 2 eur, o Lietuvoje tos pačios lenkiškos - 4 eur. Arba alus Lietuvoje kavinėje 4 eur, o ten - 2 eur. Tai ką - Lenkijoje PVM - 100 proc. Tegul nebejuokina.
nu kada lietuvaičiams buvo gerai.Prie ruso verkė,dabar verkia,verksnių ir varguolių tauta,taip jūs save ir vertinat.Žliumkit ir tokiau.Nesuprantu jei taip blogai čia,tai kodėl išvis čia gyvenat.Per 30m. galėjot išvažiuoti ten kur medum patepta.
Apie kokias lengvatas jūs čia skiedžiate? PVM ne 200 proc. Lenkijoje daug kas pigiau, tegu lietuviai sėdi ir laukia, kol koks šeichas ar oligarchas atvažiuos, kelkit kainas kiek norite, mes nesam kvaili, matom, kiek kas kur kainuoja. Manęs jau dešimtmetį kainos Lietuvos pajūryje netenkina, tad į jį ir nevažiuoju. Lenkijoje ir Latvijoje daug pigiau, tad ten ir keliaujam.
Gerai,kai Vilniuj gyveni.man iki Vilniaus dar 180 km,dar mašinai aikštelė.
LT pajūryje atsotogauja tik megztos beretės, normalūs žmonės - už LT ribų
nesu toks bagotas,kad ilsėčiausi ltu kurortuose
Pirma dengėsi kovidu,dabar karu,tai saviems jau nieko nebelieka,jiems tik kelti,bausti,atiimti.Tokia maza šalis,bet tokia tapo brangi,visur pirmaujame,bet kodel su algomis ir pensijomis ,gale muistomės
Tada jau mes ne europa.?
Į viršų