Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
būtų galima važiuot greitai Lietuvoje traukiniu , tai atsirastų vidutinio greičio matuokliai traukiniams, todėl norint išvengt šio nepatogumo , greitis nebus didinamas .
Japonijoj jau isvysto beveik 600 km/h greiti, o sitie klaunai sako cia vos 60. Tegu ima pavyzdi is japonu. I ne is ruskiu kur ju traukiniai vos rieda.
@Kentas Na jūs proto turėkit, ar pas mus jungia du milijoninius miestus, kad tokį geležinkelį galėtume pasistatyt? Tokijas, didžiausias miestas pasaulyje su 30 mln gyventojų, tai natūralu tokie traukiniai.
O čia keliem polsiautojam nereik tikėtis šimtamiliradinių investicijų iš mūsų mokesčių.
Svarbiausias žodis rašliavoje "tvariai", be jo niekur, nuvalkiotas kaip "patvOriai".
Jeigu per 30 metų nebūtų vogę, galėjo nutiesti geležinkelį su Europine vėže tiesisi iš Kauno į Klaipėdą ir paleisti TGV,
- Lygintis Lietuvai su vakarais, tai tas pats kas pirštą su anuo galų. Lietuvos kaimas nori būti didmiesčiu.
- Lenkija kantriai investavo į kelius, susisiekimo mazgus, transportą ir t.t. Dabar nužengė šviesmečiais į priekį. Lietuvos kaimietis nori greitų pinigų čia ir dabar. Taip nebūna. Nebent vogi iš Europos sąjungos fondų ir tingi rašyti projektus.
- Apsimetėliams vilniečiams, čia tie kurie iš kaimų suvažiavę gyventi, siūlymas susigrąžinti jau anekdotų tapusį lėktuvo skrydį Sostinė-Kurortas. Nereiks sukti galvos dėl traukinių.
- Ko ten i tą Lietuvos vakarų kaimą važiuoti. Pasaulis platus. Keliaukit lietuviai kol galit. Per tą laiką kok riedat į Palangą jau nuskristumėt į Ispaniją.
Pastovei teisinasi ir teisinasi.Yra nenubaudžiami,niekas nekontroliuoja,nieko nebijo.Todėl ir žiūri atsainiai į savo pareigas.Yra valstybė valstybėje,kuri niekam neduoda ataskaitos.Aišku,kad gėda tokiais greičiais važiuoti,kai kiti jau skrieja šimtais km.per valandą.
Pasiteisinimai geri, bet geležinkelių kelių būklė yra labai prasta, valdžia tai slepia. Neaišku kur dingdavo skirtos lėšos remontui.
Nuo Kauno iki suvalku tiek pat kiek nuo suvalku iki kotowycu o atstumas vos ne trigubai didesnis tad kas nores važiuot lėtai ir brangiai ...
Kam žmones pykinti pirma sutvarko tegul kelią , po to trukinį tegul ledžia ir ne tokiomis kainomis kosminėms
Traukinių elektrifikaciją užmirškite
Užpuls ruskis, atjungs elektrą ir kas tada
Ukrainoje tik dyzeliniai traukiniai
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų