Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Jiems tai bus 90metai venas kitas sudegs ar masinoi ar namos zmones valdžia ane jis blusos seimo
juk dar Ukrainai Nauseda pazadejo dovanot po 300 milijonu kasmet,na va ir panaudos tam musu indelius
@neuzmirskit
Nutautėjusi tauta su nutautejusiais priešaky...
@neuzmirskit
Galėtų tuos milijonus dovanoti iš savo dividendų ,girdėjau per radiją kažkur pagrindinis akcininkas.kai iki 2021m,apie Ukrainą internete nebuvo jokių straipsnių,o kai karines pratybos buvo išprovokuotos,tai tada jau aukokit.Ten miesto 1rajonas ,kaip visa Lietuva.Realybe prasilenkia su tikrove .
Sumažinkit valdininkų 60 proc., įdarbinkit į laisvas darbo vietas ir bus pinigų.
"Praėjusią savaitę Valstybės gynybos taryba, kurią sudaro valstybės vadovai, nusprendė, kad šalies gynybos finansavimui reikia skirti dvigubai daugiau lėšų, negu skiriama dabar."
Čia ne Valstybės gynybos tarnyba, o Valstybės nustekenimo tarnyba!
Čia ne Valstybės gynybos tarnyba, o Valstybės nustekenimo tarnyba!
Lansbybys turi gynybai paaukoti vila Graikijoje,Gražus ir aukštas stiklini nama seimas 90% atlyginimo ir dovanu sklepuka kanceliarines išlaidas ka ubagai neuždirbat
@Zzzz
O ką tu padovanosi , maršajobe ? Gal įrėmintą putkos fotkę ?
@Babyznikui
Galiu kansiervai unitaza padovanot, kad netriestum pakampem
paskutiniu durniu reikia buti,kad po tokiu ziniu,laikyti pinigus banke.tuoj jie priims istatyma,kad atsiimti negalima,ir ate pinigeliai.
Manau pats laikas būtų referendumui tegul tauta sprendžia gal net mums išvis tos ginybos nereiktų... Tiesa tokia kad didžioji dalis tautos nekariaujab ir net nesiruošia kariauti su Rusija :DDDDD
@Gal atsiklauskite tautos...
Jie referendumo bijo kaip velniai kryžiaus...
@Irmantas
Būtinas referendumas ir apkalta Nausėdai
Paprastai sakant nori nupyzdinti gyventojų lėšas, nes jau viskas išvogta.
@T
demokratija neleidžia to neleidžia, o pizdinti gyventojų pinigus kaip rosiejoje daro- dar bijo. Bet manau greit nebebijos, gasdins karu ir toliau.
Tu savo Lansbybiu Krabu ir kitu vagiusantaupas naudok ir prisipirk auksiniu šaukštu
nukreipti i sito komunisto buvusi banka kai
tauta ji nuvers tures kur begti.......
tauta ji nuvers tures kur begti.......
Gitanas Nausėda apie gyventojų indėlių panaudojimą gynybai: „Mintis yra nukreipti juos į specialias taupomąsias sąskaitas“