Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Žinoma,,,didins,, išsisiks ir suvalgys,bankrutuos restoranai,o dabar reikėtų uždaryti visus ,kur nėra tukst minimalios algos ,o ne laukti,bankai matote ,,sprendžia,,tuomet prezidento rinkimų iš vis nereikia,renkam bankų generalini,kuris nuspręs,kam dvesti ,kam gyventi,ar ,ir iš viso apsimoka mokėti tukst ,kad ubagai nors kartą į metus sau leistu mėn kur nors kurorte Lietuvoje pailsėti,nes po.operaciju ir tai reabilitacijos yra mokamos,apie ka snekam,nieks problemų nekelia,kai algos du gabalai,dešimt gabalų,direktoriai ir 50 gabalu gauna,kažkodėl tuomet ekonomika ne prie ko,ar ne tiesa,bet svarbiausia turi valdžia iš ko išlaikyti 700 tukst pabėgėlių,ir pusei jų mokėti šiaip už ačiū 500 ,ir butus nemokamai,o kur savo Lietuvoje gyvenantiems butai šiaip be eilės už ačiū ,neverta,ar valdžiai neapsimoka,svarbiausia ,jie dėl užsieny gyvenančių snukiu pergyvena,o čia likę tik debilai ir nevisprociai gali ir egzistuoti,tai kurioje vietoje melas,ne visi kalbas gali išmokti,ir ne visiems sveikata leidžia,tai pagal valdžia ir bankus ,tokius gyvus į žemę kišti,tai kur priimtas įstatymas prie to pačio balsavimo,būtų galima daug problemų išspręsti
Svarbu,ne kiek popieriaus gauni,o ką už juos gali nusipirkti.Per tv kažkoks š. gabalas aiškino, kad Lietuvai įstojus į Es, atlyginimai išaugo 7 ar 9 kartus. Tačiau ta sisteminė šiukšlė užmiršo paminėti,kiek % per tą laiką išaugo būtiniausių maisto produktų ir paslaugų kainos.
Smagu girdėti....LOL
Kitais metais tu būsisavartyne
Jos pasisakymai nekelia pasitikėjimo! Kodėl ji niekada nežiūri pašnekovui į akis, o žvilgsnis kažkur klaidžioja ir pastovi ironiška šypsena? Toks elgesys kelia tik nepasitikėjimą ir abejones tokiu žmogumi !
Kad broileriams nebereiks kenkti šaliai
Neleidžia Europos komisija
Neleidžia Europos komisija
O neįgaliųjų su bitinuoju stažu netekto darbingumo pensija nesiekia šalpos pensijos197 ar ne žiaurų Lietuva būtinasis stažas 31 metai netekto darbingumo pensija 187 eurai ar dar ilgai vogsite iš neįgaliųjų ar leidžia Europos komisija vogti
Taip. Tik ne alga, o šildymo sąskaita.
Ir pensijos bus ne maziau 1000 euru, tik jau nuo jusu niekas nebepriklausys:)))
Kitame portalelyje simonyte iškart pakilo į antrą vietą.....ore minusiniai reitingai tapo pliusiniais, kad estai nesauktu jog vėl rinkimai klastojami???
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų