Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Dirbami iki mirties
jei panaikinsite "PESNIJŲ FONDUS" arba mažu mažiausiai padarysite juos savanoriškus, iš kurių bet kada galima paimti visus pinigus, tuomet apsvarstysiu ar verta dirbti.
net nezinau ka reikes daryti gavus tokia stambia suma 11 euru. Bet turbut kaip visada Maximoj srote nusipirksiu kokios nukainuotos varskes....2 pakelius netgi.
Nieko jie nepridės. Jų laikas jau baigiasi, todėl visus jų pažadus turės vykdyti kiti. Šitie Lietuvos gyventojų skurdintojai turėjo daug laiko parodyti savo rūpestį, bet sugebėjo užsirekomenduoti tik kaip naši šūdo malimo mašina ir vagys.
Nebejuokinkit, gerovės valstybe? Kai aukštas gražus parveš savo gražią dukrą iš Šveicarijos čia gyvent ir mokytis. Kai neieškos berniukų. Kai sofa ras savo vietą.tada bus kažkas. Db dusk nebegražus jau.
Kurie nebegali dirbti sulaukę pensijos ,geros žinios neturit?
Žadėjo kelto pensijas 12%, o kėlėt tik 10%.
Melas ,pastovus melas.
@O Gerai, kad tiek pakėlė, rauda tie, kurie stazo neturi ir šalpos pensijas gauna, tie visi nori gaut net už tuos kurie visa gyvenima. dirbo, deja, kuo daugiau gauni pensijos, tuo daugiau prisideda, deja, o tie kurie senjorai dirba viena kart metuose pridės pvz, 11 eur ir viskas, neorisigalvokite, viskas priklauso nuo buvusios algos
meluot gal jau uztenka
kai "uzdirbtus ir imoketus pinigus ismokes"dvigubai po smerties,beje tuos pinigus pasiims "laidojimo specialistai".Kuo daugiau dirbsite sitame ziurkiu rate,tuo greiciau nusibaigsite. To ir siekiama,kad nereiketu ismoketi sunestu i fondus pinigu.
galima rasyt tokias nesamones pirma padarykit o paskui rasykit kiek galima apgaudinet darbo liaudi
@kiek ; liaudį galima apgaudinėti tiek, kiek liaudis leidžiasi apgaudinėjama.
Ir pinigų atsirado
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų