Rašyti komentarą...
Kad nebūtų rūpeščių, šiaip reiktų žiūrėt į priekį ir pagalvoti kiekvienam kas priima svetimtautį, kad gali būti įvairių sunkumų, ar būsit pajėgus juos panešti? Per tą skubėjimą ir gaunasi, kad atsiranda nepatenkintų.. taip pat priimant į LT pirma reiktų iš valdžios pusės paskaičiuot ir turėt galimybę bent laikinai turėt kur juos apgyvendinti,o ne krauti iškart naštą ant gyventojų pečių..nes tiems žmonėms reik net tik kur apsigyvent, bet ir darbus susirast ir pavalgyt, tai reikia prieš tai viską kiek įmanoma pagalvot.. o butų skaičius vln nedidelis, gali greit ir patiems gyventojams nelikt kur nuomuotis..
O ką kitiems gyventi nereikia, tik pabėgėliams?. Už viska mokėti reikia, niekas niekam veltui neduoda. Nori gyventi Lietuvoje, o ir turėti busta, mokėk ir tylėk. Kapitalistinėje visuomenėje draugų niekada nebuvo , o tik biznio partneriai.
@Wiktor. Nu jo Lietuvoje nelabai kas keisis tamsta:))))
Čiulpkit, kol laiko turit
@Bruonius Paduok ožkai ar ožiui ir pačiulps hal tada nerašinėsi šlykštynių
kas gedingo,jei tave vercia lovizazmogiai.Seimui gi ne geda,.....
Na kaip matau tą Lietuva skylė visai nusiciuoze į dugną. Jo aš su ta šalim gal daugiau savo ateities ir nebesiesiu, jūs vagys lietuviams algas mokekite o ne kazkokiems pabėgėliams dar plius rusiškai privalote bendrauti cha vapse Lietuvos darbdaviai nusiritote:))). Man asmeniškai ta Lietuvos darbdaviai tai tragedija yra. Jūsų darbdaviai ateitis gyvenimas prabangiai, bet tarp ubagų ir Ruskiu čia jūsų ateitis kas ir dabar vyksta pradedant provincijomis ir miesteliais.
@Europa Ką čia rašinėji per nesąmones
Kaip vadinasi tie, kurie atvyko ne nuo karo, iš kitos pusės. Jie irgi pabėgėliai ,? Kur dingo Ukrainos rusai?
Nei tai gėdinga, nei didvyriska. Butu nuomos rinkoje, butas yra pajamų šaltinis. Rinkites mažesni miestelį, galbūt kaima, busite suaugus. O ponai galite ir pabūti 'negedingi'.
Prieš porą mėnesių įsidarbino kelios ukrainietės ( vieno gerai žinomo PC parduotuvėje ). Labai malonios, darbščios, bet per du mėnesius jau susigadino nugaras - skundžiasi skausmais, rankų tirpimu. Per pietų pertrauką tenka pabendrauti, tai labai stebisi, kad čia labai dideli darbo krūviai moterims, kad jų šalyje darbe moterys žymiai labiau gerbiamos, saugoma jų sveikata, nes jos yra esamos ir būsimos motinos, kurios gimdo šalies gynėjus, šalies statytojus. Kai jų pasiklausai, tai jie tokie savo šalies patriotai. Pagalvojau, įstosit į ES tai ir baigsis viskas - arsit darbuose už 3-4 žmones ir niekas nežiūrės, kad tu būsima motina, baigsis visa pagarba. Labai gaila, susibendravom, bet joms per dideli darbo krūviai pas mus ir jau kalba apie išėjimą iš darbo.
@as Kiek alaus isgeri kad pradedi tikėti tokiomis nesamonemis:)))?
@Europa Ne už tavo geriu ir ne kiekvieną dieną, ar žinai kur yra ta Europa?
Jei ukraina is pat pradziu pasiduotu arba ivykdytu rusu salygas, ten nekurti nato aljansu ir labaratoriju arti sienos, ar ko ten, tai niekas ju namu negriautu. Todel sakant verslininko kalba, siame gyvenime uz viska reikes moketi.
Į viršų