Rašyti komentarą...
labai jau protinga dediesi,nuleisk gaza,nei vienas nezino kada taps biednu ,serganciu ar nelaimingu ar pan.nesirk didybes manija mergaite.
as gyvenu lb paprastai stengiuosi kuo maziau moketi valstybei esu apdraudes tik masina visais kitais draudimais ne nesuruosiu naudotis banke laikau lb maza pinigu suma visa kita neinvestuoju bet isaldau i gera ir lb patikima turta pradejau taip daryti pries 10 metu sendien tas turtas isaugo 4 kartus jeigu krize tik stipres mano turtas per metus gali isaugti dar 2 kartus lietuvoja uz ta turta praso lb dideles kainas uzsieny jis kainuoja pigiau kitas varijantas lieka nk turtas i ji investavus galima gan neblogai isaldyti pinigus
Man galite atiduoti,jei neturite kur dėti,aš rasiu,kur investuoti ;D O šiaip prajuokino čia kažkieno komentaras,kad atiduoti pinigus tiems,kurie atseit juos turtuoliams uždirbo ;D Kodėl turėtų su kažkuom dalintis ?;D Patys kalti ,kad vergauja.Kai turi galvą ant mečių,turi ir pinigų ,o kas neturi ir verkšlena,taip jiems ir reikia .
pasidalinti su tais,kurie jiems tuos pinigus uzdirbo,kad vienas tapti turtingu kiek zmoniu reikia paversti vargetomis..
Visa civilizacija sprendžia piniguočių problemas. Jiems ir privatizuojama viskas, ir karai kariaujami (Irake ir t.t.), ir krizės, viešo taupymo vajai (kad daugiau pinigų tiesiai jiems keliatų). O ta problema. kur jiems dėti pinigus, tik gilėja.
Į viršų