Rašyti komentarą...
Visu tiekeju kainos uzslaptintos niekas neaisku
vagių banda plečiasi, apiplėšinės žmones,
Ta pačia baltarusiška elektra, pardavinės lietuviam brangiau keliolika kartų ir jų nieks nekontroliuos...eilinį karta, valdžia įteisina nusikalstama veikla.
Dabar jau kreipėsi ministerija, o visus 4 metus tylējo. Rinkimai artėja, reikia stumti savo statytinių îmones į rinką, nes paskui bus vėlu
Oi , gudručiai jie , apknis eilinį kartą. Kai tik kyla klausimas , jų atsakymas - verslo paslaptis , nors info liečia mane kaip klijentą asmeniškai. Žodžiu lietuviškas š...s
O neatejo skundu kad liberalizuojant nepagristai yra keliamos elektros kainos ??? Siulomos sutartis dviem metams su uzkeltais tarifais ??
O neatejo skundu kad liberalizuojant yra nepagristai keliamos kainos ?????
Ir aš gavau pasiūlymą, nors jokių sutikimų nebuvau davęs. Matomai, kad tai tikrai piktnaudžiavimas turima informaciją.
Visi tiekėjai bus "popieriniai" , virtualūs. Tik pinigus iš vartotojų lups didesnius - nes atsiras daugiau dalininkų ir visi gi nori "gyventi oriai". Žinoma - labai oriai. O energiją visi gausime tą pačią, kaip ir dabar. Nėra tokių technologijų, kad elektronus Nr.1 nukreiptume jonui, Nr.2 - petrui, Nr.3 - antanui ir tt. Čia ne taip, kaip pas mob. ryšio operatorius - jie turi savo stotis, savo antenas ir kiekvienas teikia savo paslaugas, o vartotojai už jas moka. El. linijos ir elektrinės egzistuoja, naujų niekas neties. Čia kvepia "gudrių berniukų" sugalvota žmonių apiplėšimo schema savo naudai. Afera ir tiek, verta FNTT rimto dėmesio.
Ignitis bijo prarasti esamus klientus
Jei žmogus nori pasilikti tą patį tiekėją, kam tie siūlymai ir rašinėjimai?
@Jei nes nori nenori turėsi pasirašyti iš naujo sutartį, net jei ir pasiliksi su tuo pačiu tiekėju

Skaitomiausios naujienos
Į viršų