Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Kodel ekonomistas virsta alternatyva zodziui hamas?
Normalioj valstybėj pasiseka jei gimsti normalioj šeimoj,ir tėvai i mokslus išleidžia,lietuvoj pasiseka jeigu švogeris arba švogerka geroj ir reikiamoj vietoj sėdi.
Kad Lietuvos pensininkai gautų didesnes pensijas,reikia įvesti visuotinį NT mokestį.( taip pat ir tiems patiems pensininkams).Dar TVF rekomendavo apmokestinti pensijas.
Smulkus verslas jau dabar suskaičiavus VISUS mokesčius sumoka 75% nuo surinktų pajamų. Galiu Kuodžiui įrodyti skaičiais. Dabar pasakykit ar jau man atiduoti visas pajamas ir bankrutuoti ? Ar nuo to mes būsim saugesni? Kiek gavo milijardų iukraina ar kas nuo to pasikeitė?
Lietuvaitės laukia rusų kareiviu kotu...LOL
Pasakyk tai ziemeliui ir numai.. avuliui... Dauguma net mokescius moka ne Lietuvoj
kuodys kaip kazino reklama vis išlenda, šnekutis
Prieš n metų kauno verslininkai paaukojo biržųbažnyčiai milijoną...po metų žurnalistai nuvyko...rado automobilį klebonui ir porą kambarių remonto...kiti išgaravo.
Verslas bent jau pats pragyvenimui užsidirba, ne kaip šitas erkė gyvulys kuodis, mintantis LT biudžeto pinigais ir dar pamokslus skaitantis
dauguma verslininkų su 18- to amžiaus baudžiauninkų mentalitetu. kai komunizmo palikuonys gavo gėrybių vakarietiškų, jie negali sustot. maža ir nebus gana niekada. kol neišdves visas šitas pseudo ,,elitas,,
@čia Tai kurk savo verslą ir parodyk pavyzdį.
@Ane o pas tave jai yra verslas tai garantuotai tesugebi minimalke mokėt daugiau protelis neišneša mokėt ir pastoviai rėkt jai jis bent keliais eurais didėja
@va teip gal na tai atsidaryk savo verslą ir mokėk tūkstančius, visi darbutojai pabėgs pas tave, kiti bankrutuos, o tu klestėsi. Rytoj pirmadienis, registrų centre įmonę per dieną užregistruosi, pirmyn. Ar tik pavemt komentaruose sugebi?
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų