Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Absurdas ! Kada baigsite meluoti ?! Ar galvojate, kad žmonės akli, kurti ir idiotai ?
Tas kas gaus didesnį atlyginimą tai gal ekonomistas nu nieko nepažystu kam didėja ar didėjo atlyginimas kažkokias užsakytas propagandinės pievas rašo
Priešu parašutistas tas ekonomistas , užmestas i šali gyventojus durinti .
Gal ekonomistai metus pagyventų už vidutinę (ją gauna dauguma dirbančių) algą, kad nustotų nesąmones skleisti???
Kur tuos pinigus isleist? Viskas taip atpigo, kad baisu. Vel tuoj pensija, o dar ana neisleista. Gitano geroves valstybe.
Gal algos kai kur ir didėjo, o kaip išgyventi pensininkams, kurių pensija siekia 300eu (ir nesvarbu turi ar neturi stažo)? Gal tie krūti ekonomYstai gali padėstyti kur ir kaip dar sutaupyti, kai neužtenka Niekam, ir kaip nenumirti esant žemiau skurdo ribos?!
"Analitiko teigimu, defliacija turėtų išsilaikyti ir vasarą, o nauja tendencija – nuo balandžio atlyginimai auga sparčiau nei kainos." Ar tie ekonomistai-prognozuotojai Lietuvoje gyvena?

Skaitomiausios naujienos




Į viršų