Rašyti komentarą...
Dar komentaras "protingiems" - suskiai ruskiai pasieks priešingo rezultato nei siekė, nes scenarijus su energijos blokada kartojasi. Bet kokie draudimai ar varžymai paskatina imtis kompensacinių priemonių. Ir taip jau seniai buvo aišku kad reikia liautis deginti iškastinį kurą ir importinę medieną, pačiam asilų asilui aišku, kad net ašigaliuose galima išsiversti su atsinaujinančia energija - žmonės gyveno dešimtis tūkstančių metų be jokių bezdalų ar anglių, o gyvūnija net klesti šaltuosiuose rajonuose, ir beveik nėra gyvybės pusiaujo vandenyse. O kad to nesiekiama, tai taip pat ir dvesiančiam asilui aišku - verslui reikia kritinių situacijų, nes jomis galima naudotis plėšiant artimą. Ruskiai taip pat yra tie asilai, kurie traukė vežimą blogai šeriami - pigiai pardavinėjo savo resursus. Manau kad tuos resursus reikia pabranginti dar daugelį kartų, kad dauguma atsikvošėtų.
Ateis infliacija tokia, kad gavęs atlyginimą ryte vakare už ją nebenusipirksi duonos kepaliuko - taip jau buvo per 1-ąjį pasaulinį karą ir po jo (Cveigas). Infliacija kai kam yra ekonomikos variklis, o iš tikrųjų paleistas susinaikinimo mechanizmas. Kol ji tik rusena, panašiai kaip smilkstantis laužas, dar įmanoma susitvarkyti, o kai įsidega, tai viską sunaikina. Darau išvadą, ir tai supranta dauguma, kad taupyti negalima nė kokiais būdais , nes taupai ne sau. Jei laikysi pinigus grynais, reiškia kad jais nesinaudoji, paslaugas ar prekes atidavei dykai, jei laikysi banke - atiduosi juos bankui, nes jis tuos pinigus naudos kaip savus, o pats čiulpsi špygą - palūkanų nėra. O jokios ekonomikos augimo nėra, nebent tai pasireiškia karviškais pilvais. Kaip gali tikėti ekonomikos augimu, kai nyksta visos socialinės garantijos - mokyklos, medicinos įstaigos, garantijų fondai nieko negarantuoja, nes būna išėsti valdytojų, ir t.t. O viską, ką dabar švaisto valdžia, reikės apmokėti ateinančioms kartoms, nes galioja materijos dėsniai.
Poh...man tos kainos kylančios asmeniškai dabar kaip tik daugiau sutaupau ir sveikai pradėjau maitintis nebetaskau ant sudu pinigų daugiau. Kylančios kainos man kaip tik padėjo viską pergalvoti ir priimti man naudingesnius sprendimus. Aš paskolų neturiu gyvenu pagal savo kišenę todėl dėl manęs tegu kyla tos kainos dabar dar daugiau sutaupau negu buvo viskas pigiau ir pinigus istaskydavau visokioms kelionėms i Lietuvą ir valgydamas visokį šlamštą maistą kas pusę valandos.
Džemperis šašota nugara
Džemperis šašota nugara
Kuo brangiau tuo geriau
noriu zinoti kas LR yra isdavikas ir zvezdoliotovo draugas-Borisovo.....
Europa pati sau krizė padarė atsisakant Rusiškų dujų, naftos...viskas dėl šitos durnos Ukrainos, o LT valdžia priedurniu laivas 50 km nuo Vilniaus atomine jeg. Dzin ta Ukraina MES SAVE TURIME
@11111 Jei nepalaikysim Ukrainos, MES NETURĖSIM ir SAVES. Jei Europa nebus vieninga - azijatai ateis ir į mūsų kiemą. Ir jiems nesvarbu, kad ant vartų būsi Z užrašęs ir rėkausi kad myli Putina. Jiems tu vis vien esi ideologinis priešas ir jie su pasimėgavimu susidoros su tavimi ir tavo šeima. Jeigu kapituliuos Ukraina - kapituliuos ir Europa.
3 kombinaciju veiksmas. 1 atsakai turtu 2 gyvybe 3 skaityti p 1 ir 2
gal kažkam krizė,o daugumai,tai p-zė
krize,kaip afera skatinanti salies naikinima.....
krizes isvengtume ,jeigu vagys politikai ,nebevogtu , o rupintusi lietuva, o ne pabegeliais, ukrainieciais ir kitais, jie nedaro,kad musu salis gyventu
Į viršų