Rašyti komentarą...
Atėjo tokios kur vaikų neturi ką juos gali išmanyt kam duot kam nea?patys sėjat nelygibės tas turtingas tam nereikia va tas ubagas bet pajamos viršija 1e.ir nereikia jug vaikas pavalgys už 1e.kitos šalys nediskriminuoja vaikų Voketijoj gyvenam niera net klausimų apie vaiko pinigus juogdarių armija visos ytės...atėjo valdyt..
Vailkų pinigai patys įrodot diskriminacija,puikiai atcimenų kai nuemet ir pajamos viršijo dar 2lt.ir negavom jų tai įrodo tai kad už 2lt.vaikas sotūs bus?dabar užaugė vaikai bet tikrai negali buti skirstomi į dvį dalis!taip ir tūrėjo būti ką išrinkot ta ir turit..o tas kas nėjot balsuot neburnokit jūsų balsas jiems ir atiteko!dėsputūs pasodinot patys jug ta skylė ir padarė!
Alkoholikų šeimose - daug vaikų, už kuriuos alia tėvai gauna pinigus ir, patys numanot, kur ir kaip juos panaudoja, o dirbančių tėvų šeimose 1, 2 (3) vaikai. Tai tie dirbantys ,,uždirba" asocialiai gyvenantiems tėvams ,,vaikų pinigus". Ir dar rengiamos įvairios labdaros padėti vaikams iš asocialių šeimų. Tai kas nukenčia?
Esu įsitikinęs, kad progresinis pajamų mokestis yra didžiausias moralinis žmonijos laimėjimas po dešimties Dievo įsakymų. Turtingiesiems yra garbė apmokėti šiek tiek didesnę sąskaitą.
Patis norejot patis ir gavot o dabar nera ko verkt venus vagis išleido kitus ileido tad laukim ir kentekim
@Nebuvo Jei ką, verkia tik nepatenkinti runkeliai.
Kaip visuomet, po Naujų metų.
Cia kaip ir nepaslaptis visiem buvo. Ispirmo pensininkus apiplese, o dabar ir vaikus. Tegu pabando isnaitinti, aprengti ir leisti i mokykla is aliginimo389euru!! Negana uzdare i karantina mazi versliukai bankrutavo is nedideliu santaupu zmones bande isgyve ti!! Ir po karantino reikejo susimoketi skolas susidariuses, o dabar vel uzdaris is ko gyvent reikes kaip savo versla atgaivinti?? Isko gyveni?? Nes kaip ir Lietuvoje skyle taip ir zmoniu biudzeta skyle. Sitie dar zmones gales apiplesti keldami mokesciu, o ka zmogus daris?? Atims is vaiku pasalpas. Tegu pabando pragyvent.! /kaip daugumas Lietuvoje!! Isko karantine gyvent. Jai tavo dar as su Internet b+nesuristas?? O pensininkai kuo kalti? Juk ir seimo narei turi tevus. Jie zino kiek vaistai jainuoja jiems nupirkti, medicinis istaigos, jie irgi valgyti nori ir dagyventi
savo senatve. Juk ju neklauso kai jie po 40 metu dirbo ir islaije valstybe. Manau skolas jiems reikia atidavineti jiems o ne pensijas mazint. Apsurdas!!
išrinkom valdžią ? Ne, neišrinkom. Dar nesuvesta apskaita. Panelė Matjošaitytė dar nesuvedė biuletenių apskaitos , nežinom :ką iš tikrųjų išrinkom, o ko ne. Skaičiavo tik dviejose apylinkėse , ten pritrūko biuletenių truko kelių vokų, pvz. ir dabar neaišku ką ten išrinko socdemą ar konservą, reiškia reikia perskaičiuoti visus biuletenius visoje Lietuvoje. Kaip galima skelbti rezultatus, jei pirmininkė nežino ,kiek išdavė biuletenių ir kiek jai grąžino panaudotų, sugadintų ir nenaudotų ? Baltarusija.... , juk iš tikrųjų neaišku ,kas laimėjo , baisu. Kodėl visi tyli ? Išreguliavo pergalę konservams , tai gerai ? Gal Strasburo paprašyti, kad suskaičiuotų ?
@sakai Jeigu skubiai kreipsies, padės psichologas, užtempsi - psichiatras. O dar vėliau, gerai sakai - Strazbūras!
Taip išeina, Lietuvoje pastangų neturi būti, nes gausi per nagus, jei dirbi, stengies, tai gausi per kišenę, o jei tingėsi, girtausi, tau ir valstybė .... padės. , ''šaunu'' ...
@lietuvis , Kad ir kaip bebūtų gaila, bet tai graudi tiesa
Išrinkot gaidžius gaidine ir gyvensim
@!!! Gražiai giedoti moki! Prie bet kokios valdžios gaidžiu būt sugebėsi :)
Į viršų