Draudimo statyti automobilius į kas penktą vietą nuo trečiadienio nelieka

Vyriausybės sprendimu, nuo trečiadienio įsigalios nauji draudimai, susiję su karantinu ir koronaviruso stabdymu. Tačiau prekybininkų ir pirkėjų pasipiktinimą sukėlęs draudimas dėl stovėjimo vietų aikštelėse panaikinamas.

Sekmadienį Ingridos Šimonytės Vyriausybė pakeitė nutarimą „Dėl karantino Lietuvos respublikos teritorijoje paskelbimo“.

Jame neliko dar Sauliaus Skvernelio ministrų kabineto priimtos nuostatos, kad šalia parduotuvių, prekybos centrų, turgaviečių ir kitų viešų prekybos vietų esančiose automobilių stovėjimo aikštelėse leidžiama užimti ne daugiau kaip 20 proc. visų transporto priemonėms skirtų stovėjimo vietų, neįskaičiuojant darbuotojams bei neįgaliesiems skirtų transporto priemonių stovėjimo vietų.

Draudžiama parduotuvių, įskaitant parduotuves prekybos ir (arba) pramogų centruose, turgaviečių ir kitų viešųjų prekybos vietų veikla.

Tiesa, šis draudimas nebus taikomas parduotuvėms, kurių pagrindinė veikla yra maisto, veterinarijos, vaistinių ir optikos prekių ortopedijos techninių priemonių pardavimas, maisto prekyba turgavietėse ir kitose viešosiose prekybos vietose, internetinei prekybai ir kai prekės pristatomos fiziniams ir juridiniams asmenims ar atsiimamos atsiėmimo punktuose.

Šiose vietose vienam pirkėjui turi būti užtikrinamas 10 kv. m plotas arba pirkėjas turi būti aptarnaujamas vienas.


Rašyti komentarą...
V
Vida.
2020-12-14 10:38:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ačiū...protas nugalėjo.
Atsakyti
-7

A
2020-12-14 11:20:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Debilizmas nepasiteisino, kiek dar debilizmo išlys? Lieka tik spėlioti....kaip ir neteisėtas karo policijos įstatymas - 90- uose buvo komendanto valanda su karo policija - daužymai, žeminimai, patyčios, tranjymai, o jei dar feisu neišėjęs, tai ir į komendatūrą nugabendavo, kaip skudurą. Kareiviai girti, kai tašės, BTR- ai po miestą zuja, kaip maras!!! Ar tokią gerovės valstybę nausėda kuria? - tada tai ne prezidentas....KONSTITUCIJIS priesaiką sulaužęs!!!
Atsakyti
-6

K
Kur tu matei
2020-12-14 11:25:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Protingus koncervatorius?Galesi dekoti,kai jie nuo taves paskutines kelnes maus ir duonos kasni atims.
Atsakyti
-12

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų