Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Žinau tokiu žmonių kur prisiperka iš tu humanu ar kitu devėtu rubu parduotuvių ir parduoda internete brangu.
A man toks nutikimas buvo. Pasikviečiau sekretorę penkiaminutei, tai po to Gučio švarką ir išeigines treningines kelnes teko išmest. Nu gaila, bet gal dar kam pravers :/
Tai nespausdinate,net afrikieciai atsisake nešioti numirusių eufopiecių rūbus.Geda.
Utenos "Siluete" nudrengti skudurai po 8-10 pinigų...
aukstos kainos uzkeltos,tuomet tikrai geriau pirkti nauja daikta parduotuveje
bet kodėl taip dvokia tie humanos skudurai, gal rubas koks nieko, bet tas humanos smirdantis chemijos kvapas, apsivemt galima, jo neišplausi net 5 kart skalbiant, dar jaučiasi humanos rubų smarvė, vien del to ir neperku, net gėda kad kas pajustų tą smarvę humanos šalia sėdintis. Tik degradės bobos perka vaikam skudurus iš humanos.
@o Valink na*hui iš komentarų jobana duchena bl*t!!
@o Tik kas sesta dyva sviezumu dvokia bet ir ta uzimta pasirodo kai susipažįsti... ech reiks pasimokiau padivalkiu kvapo
@o Viena Humanos darbuotoja prisipirkdavo ten vardinių drabužių ir nešdavo į senamiesčio butiką parduoti. Esu mačiusi , todėl ir rašau. Matyt tie drabužisi taip nesmirda, kai jums atrodo. O šiaip, daug tokių ten medžioti mėgstančių žmonių yra, nes matomai gerų laimikių pasitaiko. Geros kokybės drabužiai ilgai ir gerai dėvimi nepraranda prekinės išvaizdos.
Centras senamiestis
Vien prabangios mirusiu žmonių drabužiu krautuves
@Mažeikių Numirę nenešioja rubų,jie jiems jau nereikalingi ,o su kuriais paskutinį kartą aprengia su tais ir uzkasa ,jų jau niekas niekada nenesios
Gėda ... Humaniniai rūbai inteligentišką žmogų priverčia pasišlykštėti. Pagyvenę žmonės gali laisvai pirktis per akcijas normaliose parduotuvėse. O jaunesniems, ar sunku rimtoje sostinės parduotuvėje įsigyti Adidas ar Nike rūbų?
@BMW vairuotojas Reikia dirbti užsidirbti ir nereikes kitu priperstais rūbais vaikščioti
@BMW vairuotojas
Gėda yra apsimesti inteligentu ir nesuvokti, kokią žalą planetai daro greitoji mada ir kaip dėl jos yra išnaudojami vargingų šalių gyventojai (ir vaikai). Todėl vietoj naujo Adidas ar Nike mielai nusipirksiu dėvėtą ir jis kol kas nenukeliaus irti šimtus metų šiukšlyne bei nefinansuosiu modernios vergovės.
kai vidutine alga 2030e-tik idiotas,bomzai perka uz 1 e -apsikres ligomis
Visiskai b b dejau, galiu kepure nesiot uz 150 eur, bet kelnes uz 20, svarbu ne kazkokios sumyztos, bet uzsidedu kelnes uz 20, dzemperi uz 15, bet batus uz 50, kepure uz 150 ir cipura uz 400 ir visiskai nesijauciu prastai apsirenges ;)
@Archis Cepura, vo cia kruta? 400!!!Pavydziu..kepure uz 150,kokia cia? Matosi tu jau tikrai krutas. O tacke gal bemsas petiora? Uvazuha!
@Archis Genijus!Lyderis stopudovas! Pagarba bičas tau!
Mano kepurė už 2.90 bet Olandijoj pirkta, džinsai Lewis už 4,99 Niujorke pirkti, kedai Nike Belgijoj iš vagių 25e pirkti...
Bet nauji...
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų