Rašyti komentarą...
Va anonimas tai drebė net juokinga tai ko ėdi čia 7 metus Švedijoj jai taip tamstai blogai?Mauk atgal pas lupikus į Lietuva!!!
Lietuvai dar toli kas susije su poziuriu i darbuotoja, apsauga ir taip pat su garantijom ir pinigais...
Patikėkit, tikrai apsimoka dirbti užsėnyje
Jau karkasas stato ir senai nieko neturint, nei sienų nei pertvarų.
Jusu minima svedija nelabai tinka kaip pavyzdys, uzmokestis ir ikainiai pagrinde valandiniai fiksuoti ir gale menesio jokių cirkų, o Lt patys ir išsikreipiat ta rinką atsiveždami tukstančius svetimšalių dirbančių pigiau ir jei gerai pamenu ta kelių tukstančių spragą irgi žada užkišti šūdarankiais, po kuriu bankrotinates imones, taisotes brokus, mokatės baudas. Juokiasi puodas kad katilas juodas.
Melas, melas ir dar kartą melas.
Jau geriau usenije negu Lietuvoje dirbti.Darbdaris nesupranta,kad jam uždirba pinigus darbininkai o ne jisai sau.Bet tai buvo ir bus nes tokia jau ta tauta Lietuviška nepasotinama.
@Tadas Dirbau suomijoje darbo užmokestis į rankas 20 e i valandą atakaicius mokescius 17e i rankas darbas geras nuomavaus namuka 350 e kainavo menesiui viskas super dabar dirbu kitoje šalyje į lietuvą gryžti neplanuoju nebent saviem pvm mazintu ir algas tokias moketu .lietuvoje sau leidau nueit i darba nueit i maxima ir atsigult i lova cia leidziu sau 4x gal net 7x daugiau visko koncertai teatrai pasivaiksciojimai isigyt pagaliau ka nors nes turi laisvo laiko ir.t.t . Lietuvoje gaudavau nu 1300 e i rankas nelegalei dirbdamas nes legalei neistengciau sau issinuomot namo kur kainos prasideda nuo 600 e plius komunaliniai tiesiog nenoriu to gyvenimo tenai nuo algos iki algos taip kur gyvenu suris kainuoja 8 e bet vistiena 1e su akcija be jos 2 e ramu kai pasiziuri ka ten isdarineja lietuvoje valdzia skaudu ir graudu jog as lietuvis
dirbu svedijoje jau7 metai nieko panasaus kas parasyta straipsnyje , svedija salis rasiztu,svetimtauciai o ypac is rytu svedijoje darbo kolektyve yra laikomi kaip darbiniai arkliai vienus nuvarytus kiaicia y kitus jokie ystatymai negalioja emigrantams .daug lietuviu yra papuole y spastus kurie jau neturi kelio atgal nes paimti kreditai bustui ir netik belieka tik vergaut
@Žydrūnas Šauk

Skaitomiausios naujienos
Į viršų