Rašyti komentarą...
Lietuvoje kitaip ir nebus ,lietuva neturi jokiu naudingu iskasenu ir t.t. tad mokesciu didinimas su kiekvienais metais tik dides ir kurs naujus nesamoningus istatimus kur galetu nubausti zmogu. Tad bananai auga netik afrikoje.
Kazkokias nesamones ivedineja,apsirukes vaziuot gali,bet be med.pazymos negali,kur logika,tai gal pazymoj bus parasyta kad vairuot gali naudodamas narkotikus,ir kitas medziagas
Debilu kontora. Baudos, radarai bus mažiau avarijų? Puskvailiai pažiūrėkit kaip Estijoje eismas surrgiuotas. Nėra tiek ženklų, eta supisti salelių su kuolais. Greitos 90km. Visam transportui vienodas. Maža gyvenvietė greitis 70. Jei yra mokykla greitis 50 nuo 8h iki 16 h. Ir nemačiau durnu avarijų. Žiemą pasitaiko dėl slidaus kelio. O pas mus pristato Naradarų, trikoju. Bukagalviai ir tiek. Latviai juokiasi.
O kaip nubaudete WAITKEWICZ, kuris ,,proto bokstas, pats save NUFILMAVO, kad vaziuodamas automobiliu---NESEGI SAUGOS DIRZO?.
POZELA, kokia jam skirta bauda?
kai situacija pasikeis,tai visi kas buvo seime,ar kitoje įstatymus priimančioje tarnyboje bus priešas nr.1.O kad tai netoli,tai ir arkliui aišku.
...man toje visoje biletristikoj neaisku viena,jei pohicija taip nori dirbt- kas gi gaunas? Kiek is 365 paru kiek anie buna gatvese kur gal but nusikalstama...
Bet už tai norim dekriminalizuoti narkotikus...
@bausti bausti Prie vairo?
o uz automobiliu statyma ant SALIGATVIU ir ZALIUJU VEJU--kokia bauda??
@gtf 30 eur.
Stribam reikia vis naujesnių mašinų.tad reikia kaip tai pinigo susivairuot...
Valdziai vel bapkiu trukumas.
@Jo O kada jų ne trūkumas buvo kiusagalviams?
Į viršų