Rašyti komentarą...
Per teliką rodo,kad reikia perlitą maišyt į gruntą,diedas,kad jau maišo,kad giria,pasirodo,kad jis pats šios firmos kur gamina direktorius ,reklamuojasi dykai ir dar darbuotojus išnaudoja.
Pats geriausias šilt
namis daiginimui tai indelis nuo sausainių,ar pyrago kur dangtelis atsikelia,o specializotos visokios žalios stotelės tai durniams skirtos kurie neturi kur pinigų dėti,nes kainos 2 ar3 kartus didesnės.
Už dešimt eurų aš nusiperku geriau avokadų, juodos duonos, dijon organišku garstyčių, citrina ir pasidarau tobulų sumuštinių nei čia pist...su šitomis nesąmonėmis
Protingas pirkėjas padangas, trąšas, batus, drabužius, skalbimo mašinas, televizorius bei kitas sezonines ar specialios paskrties prekes perka specializuotose parduotuvėse o ne norfose ar maksimose. Dabar ne gūdūs 90-tieji, pilna rimtų specializuotų parduotuvių, kur ir patars ir galima gauti žymiai geresnę kokybę ir asortimentą už išleistus pinigus.
Pvz. pirkau profesionalaus substrato 250 ltr maišą už 12 eur, tai 5 litrai kainuotų 0,24 eur, o straipsnyje sumokėjo "iki" parduotuvėje už 5 litrus substrato 1,59 eur. :) Palangės ūkininkės rašinėlis.
Net jūsų sėklos visos užnuodytos. Nepirksiu cia
rudenį, arba žiemos pabaigoje jei yra galimybė, ir dengti agro danga, taip jie žydi anksčiau nei pradeda skraidyti drugeliai. Tada būna be kirmėlių, pasėjus pavasarį bus sukirmyje arba teks purkšti.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų