Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Pritrūko pinigų? Nieko baisaus, tereikia sugalvot, kaip ir ką pavadint „mokesčiu“ ir tiesiog jį pasiimt.Valstybės reketas.
Kiek galima kelti kainas? Pagal benzino kainas ir mokesčius, lygiuojamės į ES šalis, o pagal atlyginimo dydžius į atsilikusias šalis.
Kiek galima kelti kainas? Pagal benzino kainas ir mokesčius, lygiuojamės į ES šalis, o pagal atlyginimo dydžius į atsilikusias šalis.
Jeigu šalies ekonominė situacija blogėja? Jeigu Valdžia nepriima ir net nesiūlo sprendimų kaip spręsti pagrindines – emigracijos, nedarbo, kainų problemas, tai kaip galima palaikyti tokią vyriausybę? Kaip galima leisti jos partijos atstovams ir toliau atstovauti Savivaldybėse, Seime ir Vyriausybėje?? Rinkime tuos, kurie deda visas pajėgas sprendžiant pagrindines problemas, o ne dangstosi už mažareikšmių projektėlių, kuriais niekas nekeičiama. Todėl siūlau balsuoti už "tvarkiečius".
kodel kyla kuro kainos aisku,nes kilo zaliavu kainos-sureguota is karto (nepaisant to, kad pardavejai kura brangiau pardavinedavo jo kainoms kritus deklaruodami kad prisipirke brangaus),bet dabar jau trecia diena is eiles zaliavu kainos krinta,o kuras brangsta. pas mus kaip lietuvoj- zialiavu kainos krinta kuras brangsta,zaliavu kainos kyla-naturalu kuras brangsta. durna ir baznycioj musa.
Degalų kainos jau kelia paniką