Rašyti komentarą...
Mums ne Ukrainoj kovot reik, o jau cia vietoj su bankais. Pasiekta ABSURDO VIRSUNE klausineja ka perku uzsieni.. koks kieno reikalas ka perku? Cia jau BROVIMASIS i mano privatu gyvenima. Panasu, kad mus nori visus padaryti,paklusniais samdiniais, patys disponuoti uzgrobtais milojonais. Is lubu piestais banko paslaugu ikainiais. Tam turi buti padetas galas.
AŠ GYVENIME SU BANKAIS NEDRAUGAUJU AŠ MAČIAU KIEK BANKINYKAI UŽDIRBA TAI KAIP PAGALVOJI VAI YRA DURNELIU KURIE SU VAGIMIS IR AFERISTAIS BENDRAUJE JIE BANKINEI AFERISTAI GALI PAKLAUSTI AR UŽBLOKUOTI DURNYNAS
O va dabar nusiimsiu visus ir gales pabucouoti subinen su savo klausymais... Dar graziau turesi atsiklausti ar gali naudoti savo pinigus jau kas per dalbajobizmas...
Kžkas valdioje gauna gerus atkatus dėl tokio bespridielo.
Galės nugraušt kotą, o ne pasiaiškinimą gaut
@As Pasakyk tai bankui erelį. Paskui visiems neslėpdamas pasipasakok, kaip maldavai bankučio, jog atblokuotų tavo sąskaitytę. Nes baigėsi jau tie išimti grynieji, o duonos namie tai nėra.
44 metai
Labai taupiai išgyvenu iš nedidelių santaupų atlyginimo. Niekada nieko niekam nesiskolinu. Negaliu kokios Pvz skalbiankės naujos nupirkt tiks naudota ar dovanota o kartais palaukiu kol sutaupysiu t.y NESISKOLINU.
Bankai (išsk. tam kas skolinasi jų pinigus ) neturi lįst į asmeninių pinigų kilmę. Tai kriminalistų ne bankų darbas įvykus nusikaltimui.
Laikau grynais namie mano reikalas, banko kortelėje taip pat ( ji ne indėlis )
Pasitikiu investiciniu auksu nat.mainais kripto mano reikalas ir nesvarbu ką kiti mano. Čia straipsnis tarsi pamoka,užuomina į būsimą ateity vieno pasaulio banko agresyvią totalitarinę visų žmogaus sričių kontrolę (CBDC)
Siekiu pažint biblinį Dievą, augt Jėzaus mokiniu...
Ateinu prie kasos langelio,pasiimu ka uzdirbau ir valio.O dabar,savo uzdirbtais pinigais,turiu sociai sert visokiu sudbankiu aferistus.Savus pinigus kur noriu,ten ir dedu.
Sako, kad šnapsas už grynus yra skanesnis
@Dėdė Ko gero, parduotuvej apie 16val buvau, tai vienas litra baltos, kitas bonke starkos, as irgi bonkele pasiemiau, dabar zinias ziuresim ;)
Bankai pasidarė nevaldomi ir daro ką nori.
sexprekese isleidžiu visus savo grynuosius

Skaitomiausios naujienos
Į viršų