Argumentas pastoviai vienas, nekelia algų, nes kitaip bankrutuoja firmelės su trim darbuotojais, o kodėl nekelia algų firmos kurių pelnai milijonai, keliasdešimt, milijonų per metus?
Eikit dirbti pas toki provincijos verslininką ggg. Jis moka kaip pats sako kosminės 600-700 algas, butai provincijoje už 100, gyvensit kaip meškos ausyje. Nes pagal jį Vilniuje žmonės dirba beveik visi už 1000 o provincijoje juk 3 kartus pigesnis pragyvenimas. Čia pagal jį. Tik gaila žmogus kontaktų nepaskelbta neatsigontu norinčių dirbti.
Ar visi darbdaviai gali mokėti solidžias algas ???? Mano bičiulis turi siuvyklą Kaune.10-imt darbuotojų.Alga,į rankas,atmetus mokesčius svyruoja nuo 850iki 1050 eurų.nežinau ar tai mažai,ar daug,bet daugiau jis negali mokėti,nes neparduos savo siuvinių brangiau.Viskam yra ribos...Ir tai būdavo mėnesių,kad jisai nepasiimdavo atlyginimo,nes nebūdavo pinigų...čia dar tada kai grynais mokėdavo. Va tep...
@Vytas Kad mažai įmonei sunkiau negu dideliai. Bet čia ne darbuotojo bėda. Čia valstybės bėda kad mokesciai vienodi ir milijonus vartantiems ir vos uždirbantiems algas. Ne tokia mokesčių sistemą turi būti. Dabar turtingiausi beveik jų nemoka nes sudarytos sąlygos legaliai jų nemokėti o valdžia nulupa viską iš žmonių ir smulkiausių verslu.
Nesvarbu jei ir tavo verslas milijonus pelno neša, tu gali mokėti minimumą tada ir mokėsi minimumą, bet ne daugiau. Kodėl nesikiša kokia darbo inspekcija dėl tokių buržujų darbdavių? Tokiu budu darbdaviui sudarytos šiltnamio sąlygos - ką nori ta ir daryk. Ateina žmogelis pas darbdavį sako: - aš tiek daug metų dirbu noriu didesnės algos, neišgyvenu (šeimą, visa kita), o tau darbdavio atsakymas kuris užvakar nusipirko lėktuvą - nepatinka nedirbk, kur tu nueisi, aš analizuoju rinka, tokiam pačiam darbe tau daugiau niekas nemokės!!!! Eik ir netrugdyk dirbti.
@Gediminas Dar kur gamina kokius maišelius, nepatika-ateis kitas. Bet kur darbui reikalingi specialistai, o darbavys nemoka normalios algos, išeina tas specialistas, ateina kukutis į jo vietą ir ilgus metus mokinasi, kol tampa specialistu, ir tada jis išeina, nes alga juokinga. To tai niekaip nesuprantu, su kuo jie galvoja?
Atlyginimai kyla
Darbdavys pakelia atlyginimą ? Nebesako už vartų pilna.
Dunduliai, algos yra geros, tik va mokesčiai per dideli. Todėl didėja gretos bedarbių -profesionalų.
@Spiglys Pats tu dundulis, jei žiurėt į Matytes, Stasio, Albino ir t.t. alga jiems dzin ar mokesčiai maži ar dideli jie nepamaitina vaikų. O jei į jų rankas patenka maži pinigai tegul darbdavys kelia alga, nes liks dirbti tik pats su savim. Maryte su kitais mato rankose esančius pinigus ir jei ko gero neidomu kiek ten kur nuskaičiuojama. Parduotuvėje pirkdamas prekę tu neskaiciuoji kiek nulupa su PVM, tu žiuri bendra kaina ir galvoji ar įpirksi.
Darbdavei nori , kad žmogai dirbtų kai tame tarybiniame anekdote . Penkmetį per keturis metus. trimis pamainomis DVIESE-UŽ VIENĄ ATLYGINIMĄ .Taip nebus nes pavažinėjo po kitas valstybes ir pamatė , kad už tokį pat darbą gauna tris kartus daugiau , nuėjus į parduotuvę , kainos tos pačios arba dar pigiau , darbdaviai priprato prie didelių pelnų , o atprasti sunku .
@Raimis I maldyvus, bali, japonija, ir pan visi nori skristi...visi nori butu nuomai prisipirkti, visi nori x7 bwm, visi nori kia ev6 naujo ir pan...
šaunuoliai jei nori ir turi
šaunuoliai jei nori ir turi
@taip o tau pavydu nes visi svajoja,siekia geresnės ateities,o pats to neturi?
Darbo tempas didžiulis dirbame jau net už tris, o alga vos įžiūrima. Pasityčiojimas. O darbas taip nukankina, kad net savaitgalio nepajunti, visada atrodo jo nebuvo. Jau darbo diena nespėji nemų ruošos darbų, nes grįsti išsekęs kaip lapas. O alga skatikai, žiūri visada kur akcijos nuolaidos, ot nuostabus gyvenimas.
@Mantas Darbdaviam nedaeina ir net nesidomi ar darbuotojam viskas gerai jiem svarbiausia pelnas ant musu sveikatos.
Dirbkit už 5 ir murmėkit po nosim toliau
Dirbkit už 5 ir murmėkit po nosim toliau
@Mantas Patys darbuotojai ir kalti. Paklausė darbdavys a viskas gerai ir visi kaip aviukai linkčioja nuleidę galvas. Patys pagatavi viens kitam perkąsti gerklę, kad tik darbdaviui į šikną be muilo sulyst, o ne vienytis dėl bendro visų darbuotojų gerovės tikslo. Niekad nesilanksčiau ir tiesiai šviesiai sakiau ką galvoju ir problemų neturėjau. Nepatiko išėjau... Jeigu dirbi už 3 ir čia verkšlenti tesugebi, tai tiek ir vertas teesi.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų