Rašyti komentarą...
Gal iš viso prašykite leidimo nusipirkti žmones, o jų palikuonys savaime jau bus nuosavybė? Grįžkime į 18 amžių... Negana to, kad dabar nieko nemoka žmogui už darbą, tai iš viso nori baudžiavinę santvarką įvesti. Tai kariausim jei taip. Baigsis virusas ir prasidės vidaus karas.
Pritariu,kad verslai tik greitam pelnui uždirbti būtų netoleruojami,o tai darantys verslininkai būtų apkraunami mokesčiais,kad tai daryti neapsimokėtų.
Ir raktą nuo buto kur sudėti pinigai!
Ir jus tikite tomis nesamonemis-cia uzsakomasis straipsnis,kad sukirsintu zmones.Niekada verslas tokiu nesamoniu nedare ir nedarys.Slykstu skaityti tokias nesamones.
Cia tai susiktas pokstas,i darbdavio rankas atiduodama visa teise tyciotis is savo vergo tikiuosi tokiu nesamoniu nepriims valdzia ir atmes tokias nesamones..
Už ačiū matyt nori, kad dirbtų darbuotojai, mokėti gerų atlyginimų nesutinka, tie kas siekia tokių DK pataisų yra ,, kiaulės,,...
Darbdaviai nupuso visai.Debiloidai nu nusisneka ko gero apsiruke.
Praleido viena punktą prašyme mūsų verslininkai.
Kaip visada didieji verslininkams blogai ir pasinaudodami esama situacija. nori pakeisti darbo kodeksą, lygtai jiems vieniems sunku, gėda!!!
Tai ko čia smulkinasi lai prašo leidimo, kad visi puse metų dirbtų už dyką, parodė savo snukucius darbdavei.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų