Darbas tapo įdomiu atradimu, o papildomos pajamos suteikė daugiau laisvės

Kaune gyvenančiam Lukui Beinoriui visiškai nauja veikla tapo produkto eksperto darbas. Vaikinas džiaugiasi, kad nusprendė ateiti į atranką dėl darbo inovacijų ir pardavimų srityje, išklausė daug įdomios informacijos ir tapo naujos technologijos ekspertu. „Prisiminiau ir atgaivinau žinias, kurias buvau įgijęs dar studijų metais. Užsibrėžiau savo tikslą ir susikūriau pardavimų strategiją. Papildomas darbas man padėjo atrasti naujų gebėjimų, ėmiau laisviau bendrauti su nepažįstamais žmonėmis, dalyvauti įdomiuose pokalbiuose ir renginiuose“, – įspūdžiais dalijasi Lukas.

Jis pripažįsta, kad ėmęsis naujos veiklos greitai pastebėjo, kuriuos savo įgūdžius norėtų patobulinti. Mokydamasis ir užsidirbdamas Lukas jaučia, kad sparčiai juda į priekį ir kiekvieną dieną praleidžia įdomiai. „Šis darbas man padeda daug geriau pažinti Kauną ir miesto gyventojus. Atrandu naujų, įstabių vietų, susipažįstu su skirtingais žmonėmis ir susirandu draugų“, – dėsto vaikinas, mėgstantis aktyviai leisti laisvalaikį – žaisti tenisą ar sportinį pokerį. L. Beinoris domisi ekonomika, politika, sportu ir žmogaus proto galimybėmis, todėl temų pokalbiams jam niekada nepritrūksta.

REKLAMA

Nusprendėme su juo pasikalbėti, kaip sekasi būti inovatyvaus produkto ekspertu.

- Kas tau atrodo svarbiausia dirbant šį papildomą darbą?

- Stengiuosi kiekvienam klientui skirti kuo daugiau dėmesio ir tiksliai išsiaiškinti, ko jam ar jai reikia. Kai žinau, ko klientas ieško, galiu apmąstyti ir suformuoti pasiūlymą.

- Ar nekyla rūpesčių dėl laiko planavimo?

- Dar pirmame studijų kurse įkūriau savo verslą ir išmokau planuoti laiką. Tad papildomas darbas šiuo atžvilgiu netapo iššūkiu. Esu labai savarankiškas ir aktyvus žmogus, moku suderinti įvairias veiklas ir užsiėmimus. Nejaučiu, kad stigtų laiko mėgstamiems dalykams ar mylimiems žmonėms.

- Kas tave labiausiai įkvepia?

- Pasijaučiu puikiai, kai išgirstu malonius klientų atsiliepimus. Jie patvirtina, kad mano pasirinkimas yra teisingas ir einu geru keliu. Pozityvi žinutė socialiniuose tinkluose, telefono skambutis ar per susitikimą gyvai ištarti žodžiai mane pakylėja, suteikia energijos – nuotaika tampa pašėlusiai gera. Man labai svarbu, kad darbas teiktų malonumą – tik tada galiu iš savęs išspausti maksimumą ir mėgautis rezultatais. Toks jau esu – maksimalistas, kuriam patinka gauti pelnytą atlygį už nuveiktą darbą.

- Ar turi mėgstamą posakį?

- Nuolat sau kartoju: „Kuo didesnius tikslus išsikelsi, tuo daugiau pasieksi“. Šis gyvenimo dėsnis yra ne kartą pasitvirtinęs. Aš nuolat priimu naujus iššūkius, išbandau dalykus, kuriems iš pirmo žvilgsnio nesu pasirengęs ar pakankamai pažengęs, kad įveikčiau. Svajoju apie dalykus, kurie šiandien man atrodo neįmanomi, bet tikiu, kad galiu prie savo svajonių priartėti – kūrybiškai ir atkakliai dirbdamas.

- Kas tave stebina?

- Man įdomu kasdien regėti naujas galimybes. Manau, kad šis industrijos inovacijos eksperto darbas yra būtent tokia palanki galimybė man ir bet kuriam kitam žmogui, kuris mėgsta gyventi aktyviai ir užsidirbti papildomai. Tad mane iki šiol stebina, kad ši galimybė yra taip lengvai pasiekiama – užtenka užpildyti anketą internete, sudalyvauti atrankoje ir imtis papildomo darbo – kasdien tobulėjant, praktiškai įgyvendinant savo sumanymus, pritaikant žinias.

REKLAMA

Apskritai, aš labai mėgstu naujoves ir naujus įspūdžius. Daugiausia tokios patirties sukaupiu keliaudamas. Bent kelis kartus per metus stengiuosi aplankyti ir susipažinti su nauja šalimi ir kultūra. Taip pat daug dėmesio skiriu ir kelionėms po Lietuvą – mūsų šalyje yra pilna unikalių kampelių ir negirdėtų istorijų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų