Rašyti komentarą...
As viena auginu vaika, dekrete dar. Gaunu tik socialine pasalpa 161eur, abu su vaiku deklaruoti bute. Ir man sildymo kompensacija nepriklauso, nes seima skaitosi 3asmenys o ne du :(
Niek jie neduoda,pvz.gyvenam kaime,turiu vaika serganty onkologine liga tai as dirbti negaliu,dirba vienas vyras .Bet mum nepriklauso kompensacija ,nes deklaruota dukra ,kuri suaugus ir tipo turi padeti mums nusipurkti kura,bet ta dukra pati augina vaika ir nedirba.Tai ka tokiu atveju daryt,ta dukra isregistruot?o kurji dings,kur prisiregistruos,?kazkokios pievos su ju ystatymais
Apie kietam kurui kaip skiriama ner jokios skaiciuokles neaisku kaip skaiciuoja isvis. Mieste yr saskaita viskas aisku. O kaip nuspres uz kokia suma as sunaudojau malku. Juk jos lb brangios sia ziema. Ner jokiu pavyzdziu sia tema.
Spis negalioja savivaldybėms nes esmė ta šildymo kompensacijos perduotos savivaldybėms skirti o SADM neįtakoja savivaldybių sprendimams kiek ir po kiek skirti kompensacijų. Spis apskaičiavimas tai zmogeliams mulkinti.Na o ir administraciniai teismai tam uždegė žalią šviesą .
Ar kas nors gavote žadėtąją kompensaciją?
@Ei Negaunu, skambinu ir sako: kad, tipo, labai daug žmonių ir nespėja dirbt. Iš kur tas DAUG ŽMONIŲ? Arba jie paprasčiausiai vykdo TOKĮ nurodymą.
Koks proto bokštas sugalvojo tą spis, jei niekas nesupranta? Gal specialiai bėdžių smegenims pudrinti?
@Jons Tai formaliai pateikiama informacija kaip turėtų būti.O jei ir skiriama kompensaciją tai savivaldybių nuožiūra.Realybe skiriasi nuo tikroves
Kažin ar valdžiažmogai patys supranta tą kompensacijų raizgulyną? O ką jau kalbėti apie paprastą žmogų, kuriam reikia tos kompensacijos? Be to, seniūnijų moteriškės ir pačios ne visada susigaudo. O dar tos nesibaigiančios eilės. Kiek galima tyčiotis?
Kažkaip viskas taip supinta, kad galop tampa nesąmonėmis
Tikras vargas, eilės didžiausios, viskas painu ir sunkiai suprantama...
Labai viskas painu. Jeigu esi neįgalus ir dirbi. Turint darbingumą 45%, neįgalumas 55% tuo atveju turi dirbti 0,75 etatu, ir tai turi atsispindėti darbo sutartyje, nesvarbu kokį atlyginimą gauni. Jeigu sutartyje nenurodyta kokiu etatu esi įdarbintas turi būti registruotas darbo biržoje. Daugiau nei apsurdas. Jeigu esi neįgalus 60%, tada nereikia kad būtum registruotas. Apskritai turint judėjimo negalią, džiaugiesi, kad nors kokį darbelį gauni. Aišku kad 0,75 etatu nepajėgtum dirbti.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų