„City Service“ gavo 1 mln. eurų baudą: teismas iš naujo atvers bylą

Teismas atnaujino bylą ir dar kartą nagrinės, ar Konkurencijos taryba teisingai skyrė solidarią 1,07 mln. eurų baudą pastatų priežiūros grupės „City Service“ įmonėms „Būsto aplinka“ ir „Mano būsto priežiūra“, trukdžiusioms atlikti tyrimą dėl galimo konkurenciją ribojančio susitarimo susitarimo.

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) gegužės 5 dieną nutarė, kad byla yra sudėtinga, o joje keliamų klausimų dėl solidarios atsakomybės, baudų skaičiavimo ir skyrimo sprendimas gali būti reikšmingas vienodos administracinių teismų praktikos formavimui.

Todėl nuspręsta atnaujinti bylos nagrinėjimą iš esmės ir siūlyti LVAT pirmininkui sudaryti išplėstinę teisėjų kolegiją, pranešė Konkurencijos taryba.

Vilniaus apygardos administracinis teismas pernai vasarį iš dalies patenkino įmonių skundus ir grąžinto Konkurencijos tarybai išspręsti klausimą dėl baudų. Šį sprendimą aukštesnės instancijos teismui skundė ir Konkurencijos taryba, ir įmonės.

Abi bendrovės 2019 metų rugsėjį buvo nubaustos solidaria 1,07 mln. eurų bauda už kliudymą  pareigūnams atlikti patikrinimą ir gauti tyrimui reikalingus dokumentus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų