Rašyti komentarą...
Tik viena tau belieka : emigruok su visais įmanomais ir numatomais savo kepiniais! Nuodyk savo "naujovėmis" ES "pažangiuosius" durnelius... Čia dar ir reklamą drįsti rutulioti ?? Žandai nepliš?? Nutrenks tave ir kitus svirplininkus visi lietuviški perkūnai.... Tiesiog garbės reikalu visur tapo įspėjimas: nepirk biržietiškos duonos ir užkandžių !!!!!!!!!!!!!!
Visad pirkdavom ju produkcija, bet del svirpliu tikrai daugiau nebepirksim, slykstu net pagalvoti, kad galejom tokia duona valgyti, o kai perskaitem, kad morku pyrage yra virs 10 priedu su E raide, kur baisi chemija, tai sios imones produkcijos atsisakom visam laikui, nebenorim nuodytis...
nuolat pirkau tik viso grudo duona ,taciau dabar ji tapo nevalgoma, ne del brangumo,o del kokybes pastovejus pabalo slyksti,gal tie svirpliniai miltai
Dėl skonio nesiginčijama.
Ne tik "biržų duonos ir jos produkcijos" nepirkčiau, bet ir Biržų miestas kaip toks man---ATGRASUS ------ skanaus...
Eina sau! Supykino! Visus pietus isvemiau paskaicius! Batono valgyt negaliu. Dabar ir duona bus britki! Lieka bulves ir is baltarusijos atsivezti grikiai! Tikrai lietvoj nepriimtina tokias nesamones valgyt.....nors is bado ir suo akmeni griauzia!
nepirkom,nevalgem,teisingai darem
Atia biržų produkcijai
Ko gero reikės ir pačiam susimalti rugius ir kviečius, kad nenusipirkčiau kokio surogato su maisto nuodais - patalpų dezinfekcijos atliekomis. Gerai kad jau apie 10 metų nebevalgau pirktinių kepinių, tai ir neturiu jokių sveikatos problemų, kaip nemažai jaunų žmonių - skundžiasi virškinimo sutrikimais, kitais negalavimais.
visų skiepais, bandys svirpliais.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų