Rašyti komentarą...
Ar valdžioj konservatoriai ar socdemonai - visi lenktyniauja kas giliau sulys į užpakalį bankams. Tik va pečiai trukdo, o tai sulystų suvisai ir uždustų (būtų jėga!).

Konstitucinis Teismas Sodrą jau pažabojo - Sodra buvo sumaniusi nedarbingumo išmokų grynais nemokėti, tik per banką pervesti. Pažabos ir vyriausybę, jei uždraus atsiskaitinėti grynaisiais, vers tapti privačių bankų klientais.

Liaudies išmintis byloja: jei su bankais prasidėsi, tai tiktai bėdos turėsi.
Nuo savęs galiu pridurti: nelaikykit pinigų bankuose, ir nereiks jaudintis. Nesu jokio banko indėlininkas, neturiu jokios mokėjimo kortelės ir vargo nematau. Algą imu grynais. Kai Julius Niedvaras dirbo “SEB Vilniaus banke”, gaudavo 120000 Lt/mėn. algą, t.y. 2, 5 karto daugiau nei JAV prezidentas. Iš kur tokie pinigai? Iš jūsų, mieli indėlininkai... Beje, po 1990 m. Lietuvoje subankrutavo jau apie 20 bankų. Gaisruose tiek pinigų neprapuolė kiek bankuose.
Jei kas vers mane tapti banko klientu - tą paduosiu į teismą, kaip Šustauskas (jį Sodra vertė tapti banko klientu), kuris bylą laimėjo, nes Konstitucinis Teismas patvirtino kad jis buvo teisus.
Sako, SNORE dingo virš TRIJŲ MILIJARDŲ litų. Aš ramus - mano pinigų ten nėra. Kokiame banke taip beatsitiktų – aš liksiu ramus - mano pinigų ten nėra. Jūs taip pat galite pasiekti tokią būseną: reikalaukite iš savo darbdavio, kad algą mokėtų grynais. Jūs turite tokią teisę! Gryni pinigai - teisėta atsiskaitymo priemonė.

Minėto KT nutarimo ieškokite gūglėje: "Byla Nr. 21/2009-32/2009".
Nutarimo data - 2012 m. spalio 31 d.
nors kaskas atsiranda kas kovoja su bankais spekulentais,netikikiu kad islos bet pagirt reikia uz drasa,o musu valdziasnukiai kaip buvo subinlaiziai taip ir liko.
Į viršų