Bankų kodų kortelės išnyks – apsipirkti teks kitaip

, Publikuota 2019.04.07 15:00

Busimas pensininkas 2019-04-08 01:52:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Bankai pasiuto: taisykles keicia mazdaug 3 kartus per metus.Ir vis zmogeliui sudetingiau,bet jiems i mus nusispjaut...Jau apie ju pelnus nepatogu net uzsimint-Pensininkas 200* teisus   ATSAKYTI
Pensininkas Niekas 2019-04-07 23:53:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
A, bankas nori, matyti, žinoti, suprasti, analizuoti, kurti naujus produktus ir projektus, teikti analizės rezultatus investuotojams, ir taip užsidirbti dar daugiau pelno, OK. Tada aš irgi noriu, kad kiekvienas uždirbtas banko centas būtų viešai matomas, iš ko tas centas uždirbtas, kiek prireikė investicijų tam konkrečiam centrui uždirbti, į kieno konkrečią sąskaitą nukeliavo, ir kiek mokesčių nuo jo buvo sumokėta. Manau tai teisėta, aš bankui kaip viešas asmuo, bankas žino kur aš apsiperku, gyvenu, pilu kurą, kokius mokesčius moku, kokius ne, žaidžiu kazino ar vartoju alkoholį, o gal lankau sporto klubą ar meilužė viešbutyje. Aš irgi turiu teisę žinoti, kaip bankas naudoja iš manęs uždirbtus pinigus, gal remia vaikų namus, o gal teroristinę organizacija, plauna pinigus ar padeda verslui su tranšais, investuoja į naujų technologijų kūrimą, o gal perka alavo karjerą Afrikoje kur dirbs vaikai.
Mieli bankai Jūs patys kuriate taisyklės, patys jas laužote, ir dar tai pateikiate, kaip gėrį mums. Nemėgstu skaičiuoti svetimų pinigų, man labiau patinka skaičiuoti produkciją, atliktus darbus. Atsakykite prašau, kodėl Jūsų pelnai taip kardinaliai skiriasi nuo visų kitų verslų pelno (procentaliai), kai žiniasklaidoje išgirsti bankų pelnus, juos gali prilyginti tik (žiniasklaida, kriminalinė dokumentą) narkomafijos, ginklų prekybos, ir kontrafaktinės farmacijos pelnams. Ir vėl kyla klausimas, kaip šios kriminalinės veikos atstovai legalizuodavo savo pinigus.
Galvojate visi avinai ir niekas nieko nesupranta, mes tikrai priešinsimės ir ieškosime būdų apeiti tą Jūsų gerovinę sistemą, taip norite visus paversti " tobula visuomene" kur bankai taptų nauja filosofinę religija (Kinijoje jau socialinį eksperimentą pradėjote, nuodėmę prieš visuomenę gali išsipirkti pinigais), kas toliau.    ATSAKYTI
Marius 2019-04-07 19:51:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Pizdukai, kiekviena Euriuka nori matyti kad nebutuuu grinuuu   ATSAKYTI
REKLAMA

Video

TV3 žinios 18:30 val.
DABAR RODOMA
18:30
TV3 žinios 18:30 val.
išsamiausios ir aktualiausios žinios iš Lietuvos ir viso pasaulio kartu su karščiausiomis sporto naujienomis.
DABAR RODOMA
19:30
Karštai su tv3.lt
TV3 žiniasklaidos grupė naujam televizijos sezonui paruošė staigmeną žiūrovams – nuo šiol kiekvieną pirmadienį TV3 eteryje – išskirtinė, karščiausių aktualijų laida „Karštai su tv3.lt”. Tai atvira drąsių pokalbių ir diskusijų laida apie tai, kas mums visiems rūpi, skauda dabar. Kiekvieną pirmadienį – karšta tema, karštos diskusijos argumentų kalba, pagardintos šlakeliu gero humoru.
Į viršų