Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Tai yra visiska nesamone faktiskai bustas yra banko lai bankas ir moka draudimus as tik dalinykas ir kai busiu ismokejes bustas bus mano tada man rupes draudimas
jei jau turi 1 000, 100 jau ne pinigas
Nesant paveldėtojų, mirus indėlininkui, pinigus pasisavina bankai, nemokėdami jokių pajamų mokesčių... O sumos tai nemenkos kartais pasitaiko...
Geriausia tame pačiame banke apsidrausti ir nebus problemų, o draudimo sutartį galima internetu pratęsti. Jokių bėdų neturėsite!
Saugūs? Ar nėra taip, kad karo atveju draudimas negalioja, o skolos bankui lieka?
nausėdos bobos tris kirpėjas ir maliavotojas juk reikia išlaikyti - ne juokas tokią kaladę viešam parodymui išruošti.
čia 100 evrikų, pensininkams už sąskaitas seb banke padidino mokestį nuo 70 cnt iki 1 evriko užkiekvieną mėnesį, jaunesniems dar daugiau, ir taip kiekviename žingsnyje. O per spaudą visur giriasi bankai, kaip jie mums paslaugas gerina, kad net į banką eilė savatėmis.
Šitų plėšikų nepakeisi, bet kam dar ubagų mokesčiais reikia išlaikyti tą. komunisto nausėdos paskirtą, apšepusį statytinį LBanke? Jie ten visi savo vaikus komerciniuose sukišę, todėl ir leidžia plėšti žmones.
100 Eur gerokai per mažai, manyčiau turėtų imti 101 Eur.
Jūs tik pažiūrėkit kokie maži langai tuose namuose . Ir dar prie šito namo rankos atstumu pastatys krūvą naujų. Pirkit pirkit. nauja statyba cool.
Prezidentas, Seimo, vyriausybės atstovai rėkia kasdieną, kad dar taip gerai Lietuva niekada negyveno. Bet kad valdžioje esantys niekada nesiskundė blogu gyvenimu.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų