Rašyti komentarą...
6648644210574343185.owasp.org
Kuo labiau valdžia spaus žmonės,tuo labiau verslą kurs ne Lietuvoj,nors didžiausius nuostolius Lietuvai daro ne paprasti žmonės o valdžioj tokie kaip broileris Gabrijelius su kvailiais dėl Kinijos sprendimais,ir nieks tu nuostolių nedengs......
Seniai BAUST reikia pardavejus. KLASTOJA PARASUS ant KAUFERIU... Valstybe NETENKA PINIGU. Is ko ISSILAIKYS SEIMUNAI, MINISTERIAI ir visokie OFSORAI???
Nemokekite mokesciu fasisto lansdberghio gaujos rezimui, apsipirkinekit kitose salyse. Neremkite lietuviu tautos genocido vykdytoju.
@PILIECIAI Vatnike neždinkis į putleryna
Marijampolės perekūpai juokiasi iš tokių sankcijų.
dar stiklu,ivede nesąmoningą koda,o perekupai kaip lebavo taip lebauja ir juokiasi is jusu politikos,visiem dzin tie kodai,pardavineja su senojo savininko kodu,nes tas nieko negali padaryti kol naujasis pirkejas nesikreipia i regitra,viskas per uzpakali padaryta.
Skandinavuose parduoda po 100 auto i metus ir nieko.....uzsidirba kazkiek po remonto ir leidzia pinigus....kazkas perka pigiau, apsiperka, remontuoja leidzia pinigus.......kuo dazniau keiciasi seimininkas tuo daugiau i biudzeta.....
Į viršų