Rašyti komentarą...
neskubekit taisyti ka jie paraso, man su koja nustate, kad pedalas per sunkiai apaudziasi, po savaites nuvalius dulkes TA praejau nieko netvarkes ir jau metai daugiau kaip sekmingai vaziuoju, zodziu renka saibas ir tiek kad algos butu ar priedai prie ju, gql net pasako kiek nepraleisto
Prirašyta daug bet nesamonė. Kiek bendravau su savo draugais ir pažįstamais visi varom technikinę legaliai. Nuvažiuoji į apžiūrą tau surašo kas blogai. Tada susitvarkai ir ramu. O jei matai kad tvarkymas kainuos beveik tiek kiek automobilis tada žinai kad laikas jį keisti.
Dė gydytojų nežinau.Yra visokių statutinių medicininių.Nenustebčiau,jei siūlomi pinigai,kad būtų netikrinamas spaudimas.
Nežinau prieš dvi dienas ėjau ten.apžiūra tik iš trečio karto praėjau nors galėjau už 50 praeiti bet visad esu nusistates prieš korupcija,bet būna kai dėl š nepraleidžia tada tikrai pagalvojo geriau už 50.
Joo, greitai neliks kyšių
Prdursiu,tikrai kuo toliau,tuo sunkiau praeiti TA. Net benzinui teko praeiti is trecio karto,nors visa buvo "ledas" prisikabino prie ismetamu tersalu kiekio,nors jo paklaida buvo vos 0,03.
..... blogai, kai žmogus siūlo pinigus, kad jo auto praeitų techn. apžiūrą su bet kokiais trūkumais... neįtikėtina, duoti kyšį, kad paskui kas nors žūtų kelyje dėl netvarkingos auto...?.... o jei dėl to žus jūsų artimieji ? ... juk visi nori būti sveiki ir važiuoti saugiai...
Yra buve kad ale vaziuokle kleba. I servisa nuvarius pasake kad viskas ok, ta ju pasakyta trauke nuplove su brake clean. Praejo be problemu antra karta su ta pacia dalim.
Ir pasakykit kad ne del euru tie monopolistai masinose defektu iesko?
isdurineja nerade nesamones raso
isdurineja nerade nesamones raso
@Monopolija tau del traukes man stabdziu pedalas per sunkiai aiskino kadspaudziasi dar gincijaus, po savaites nuvariau pas tuos pacius nuploves pusle ir vakuumine pompa ir praejau jau metai kaip vaziuoju nera bedu
O viskas ganetinai paprasta. Situacija tokia neadekvati, nes TA yra monopolizuota. Patikros iranga supirkti kainuoja apie 15k euru, tai galetu padaryti bet kuris autoservisas ir patikrines 6 automobiliu kasdien, tarkim po 10 euru uz apziura, ta iranga jau atsipirktu per metus. O kadangi tai yra padarytas monopolis, susidaro eiles, del smulkmenu kabinejasi, nes neturint konkurencijos atsirado ir korupcija. O dabar kalciausi lieka vairuotojai kurie nori normalaus ir greito aptarnavimo. Taip, automobilis turi buti tvarkingas, bet jeigu prie TA butu lempuciu pardavimo ir pakeitimo pasaluga, eiliu turbut nebeliktu.
pavadint tech apziura greiciau panasu i konclageri

Skaitomiausios naujienos
Į viršų