Rašyti komentarą...
Хочешь СЕКСА уже сегодня?!... - Регистрируйся и снимай девочек которые очень ХОТЯТ СЕКСА! Все Анонимно и Бесплатно. Не упусти свой шанс...---- cutt.us/xbaza
Norėjom įmonei nupirkti automobilį, bet dauguma automobilių pardavėjų nenori rodyti tikros sumos ir išrašyti sąskaitų! Įmonei reikia parodyti tikras išlaidas, o jie tokiom sąlygom automobilių neparduoda! Jei esam įmonė, turinti tik oficialas pajamas ir išlaidas, tai negalim nusipirkti patinkančio automobilio, nes yra prašoma primokėti "juodais'! Tai kur žiūri VMI ar kitos instancijos, nes ten klesti labai daug neapskaitytų lėšų!
@Nideta Paskutiniu metu like tik tie kurie kitur nepritampa
@Nideta O ką darytum jai tau užsieny perkant įrašė į sąskaitą 1000 nors pirkai už 2500? Rašyt tau pilna kaina kad pirkai tu iš manęs už 3000? Hebra netinka nepirkit
dazniausiai permoka pirkdami is vadinamuju perekupu,nes jus pardavimo portaluose 80%,negana to pirkejas negauna teisingos informacijos apie isigyta automobili,nes perekupas jos nezino ir primeluoja apie kruva atliktu darbu.siuo atveju jie nesumoka jokiu mokesciu ir dar apgauna pirkeja.
Todel bukite budrus pirkejai,jei automobilis parduodamas su jau jau turima viena ar keliomis pardavimo sutartimis vadinasi tai perekupas,visada reikia tikrinti pardavejo asmens dokumenta ir tech pasa,jei nesutampa pavardes,tai jau perekupas parduodantis mamos,kaimyno,draugo ir t.t.auto.po tokio sandorio negalesite pateikti jokiu pretenziju,nes sie veikejai niekur neegzistuoja.
Bukite budrus ir nepirkite tokiu auto is tokiu pardaveju.
@Tomas Idejau savo puikiai priziureta auto, jei pasirodo koks pirkejas visda negali patiketi, kad auto tvarkingas, visada klausia kas cia slepiama, kas blogai, kada atsukta rida ir pan. Tai jei tokia rinka LT, kad dauguma galvoja, kad juos apgaus, apmeluos, tai kam savininkui parduoti paciam. Palaikysiu dar si men skelbima, pusdykiai neatiduosiu ir pasiliksiu sau arba nuvesiu i aikstele vadinamiem perekupam.
@Savininkas koks auto,kur idetas gal nupirkciau,nes is perekupu pirkti tikrai nenoriu ir nesiruosiu.
Į viršų