Automobilio draudiko akibrokštas: vyrui rėžė, kad vagystė – surežisuota

Iš jūsų pavagia automobilį, o draudikas, užuot padėjęs, stoja prieš jus. Turbūt teko ir ne kartą girdėti pasakojimus, kaip draudikai vengia mokėti draudimo išmokas. Tačiau mažeikiškio konfliktas su draudimo bendrove atskleidžia kitokią draudimo bendrovių pusę.

Kuomet buvo pavogtas mažeikiškio Sauliaus Maskaliūno vienerių metų senumo automobilis „Nissan Qashqai“, draudikai rėžė, kad tokio automobilio niekas neimtų net už dyką, o ką jau kalbėti apie vagystę.

Todėl vyras buvo apskųstas net policijai ir parašytas pareiškimas, neva jis dėl visko kaltas.

„Ta kompanija išsisukinėjo nuo pat pradžių nuo mokėjimo. Iškart pasakė, kad tokios mašinos, kaip „Nissan Qashqai“, vienerių metų senumo, niekas nevagia ir net ir veltui niekas neima – jūs patys pavogėte ir patys viską padarėte.

Policijai pareiškimą (draudikas) parašė, kad mes turbūt patys pavogėme, nes tokių mašinų niekas nevagia. Teko ir melo detektorių pereiti ir viską, kad įtikintume, jog mes tos mašinos nevogėme“, – papuolęs į neeilinį ginčą su draudikais pasakojo Saulius Maskaliūnas.

Vien tik tuo bėdos nesibaigė. Kuomet vyras įtikino, kad patys automobilio nevogė, draudikas sutiko sumokėti tik dalį išmokos – vietoj 17 tūkst. eurų draudimo bendrovė sumokėjo tik 8,5 tūkst. eurų.

Visi pinigai vyrui neišmokėti, nes automobilis pavogtas kartu su dokumentais.

Vyras kreipėsi į teismą motyvuodamas, kad kasko draudimo išmoka perpus sumažinta nepagrįstai ir prašo iš bendrovės priteisti neišmokėtą sumą.

Lietuvos Aukščiausiasis teismas pasisakė, kad draudimo išmoka sumažinta nesąžiningai, o klientas apie sąlygas informuotas nepakankamai.

Tačiau šiame ginče tai dar ne pabaiga – dalis bylos grąžinta žemesnei instancijai, kur ir bus sprendžiama grąžinti pinigus mažeikiškiui, ar ne.

Anot specialistų, tokių ginčų neliktų, jei ne tik draudimo bendrovės tinkamai informuotų klientus, bet ir pastarieji sudarinėdami sutartis būtų atidesni.


Rašyti komentarą...
H
Hit ler
2019-07-14 16:13:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Draudikai yra sukčiai. Visada apgaus. Ten dirba visiški asilai
Atsakyti
0

V
Vidas
2019-07-14 18:17:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kodel yra slepiama kokioje draudimo imonej buvo drausta. Cia reiketu tokias imones viesinti kiek imanoma daugiau, gal tada susimastytu, kai netektu klientu.
Atsakyti
-1

B
BMW
2019-07-14 17:03:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
tas pats kai š brolių tunelinėje plovykloje subraižo automobilį ir pareiškia, kad pats subraižei ir nori kompensacijos...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų