Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Keistai atrodo verkšlenimas kad žmonės neatsisako grynųjų. Sudarykite sąlygas VISUR atsiskaityti kortele ir nebus problemų.
Kokiu atveju p poldyti kasa kaip nėra vyr pamainos viršininkai nuo10val o dar kasa basa būna ir dar 2bitės pinigų užlūžta be pinigų dirbti o kai atostogos kartais padaro nuo14val viršininkams ateit . Va taip šiaiposi iš kasininkiu ikinės .
Gal jau užteks jums rašyti vėjus?
Globalistų planas paversti žmones lemputėm kaip norės taip diktuos neptiksi išjungs ir likai niekas ,manau laikas šitą brudo laikas atsikratyti kol nevėlu
Labai aiškiai paprasta, ateini į parduotuvę, nori nueini į savitarną. O nori sumokėti grynais, stoji į kasą. Kasa uždaryta, neprivalau stoti į savitarną, ir kad man aiškintu kur man apsimokėti. Jei nedašyla, tam yra administracija, skundai ir t.t., ir aptarnauja. Visi reikalaukite atsakingai, o ne kas už kitą padarys, ir kasos pilnai aptarnaus. O pasakys, neaptarnausiu kasoje ar neturiu pinigų, užtenka tik šumą pakelti, greit atsiras. O ne nutylėti tai ką primetinėja.
@Skaitytojas Ponas irgi supratingesnis būk Pardavėjai irgi žmonės. Niekas tyčia tamsiai pakenkti nenori. Svarbiausia, nuo ankstaus ryto išsigrynina stambaus nominalo banknota ir eina į parduotuvę išsikeisti. Parduotuvės ne bankai,grynųjų nesaugoja ir nėra ko čia teisuolio vaidinti!
"Tad iš viso net 38 proc., arba beveik 2 iš 3-ų šalies gyventojų grynaisiais atsiskaito ypač dažnai." Nuo kada 38% yra 2/3? 33% yra 1/3, 66% yra 2/3.
@Matematika Teve 3 failure
Pastatysiu prekes ir išeisiu.yra kitu vietu kur nupirksiu!orajuokino
Tik grineji!
Jau kelintą kartą stebiu Kauno autobuso stotyje,kaip autobuse neparduoda bilietų
su kortele,tuomet būsimas keleivis lekia į kasas,o jei ten eilės,o autobusas tuoj turi išvykti,lekia iki bankomato,kad išsiimtų pinigų...gražu net blizga,nes sekančio autobuso gali nebūti išvis,pagal dabartinius vežėjų maršrutų patobulinimus
Man jau seniau kasininkė ukrainietė Rimi kasoje,pareiškė,kad neturi smulkių,todėl manęs neaptarnaus ir aš turiu eiti susieškoti kur išsikeisti pinigus.....tačiau man pavyko prisikviesti atsakingą už pinigus ir ji labai greitai papildė ukrainiško stiliaus prekybos vietą smulkiaisiais,todėl neteko lėkti į Kauno centrą ieškoti smulkių
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų