Rašyti komentarą...
Duhai ta valdžia bibi dejau.pamatysiu kur iš to seimo piderasa einananti protezus gales paskui susidet.nors i taip dauguma valkatos su kostiumais
Siūlau pataisą, jei į seimą išrenkamas asmuo ne tik nesugeba atstovauti tautai, bet ir savo veiksmais blogina žmonių padėtį ir atneša nuostolių valstybei (kuriuos kaip visada turi padengti VARGŠAI mokesčių mokėtojai - tai mes) turi atsistatydinti iš seimo ir atlyginti žalą, grąžinti valstybei jiems sumokėtą atlyginimą ir sumokėti KOMPENSACIJĄ TAUTAI, kuri turėtų prasidėti nuo 1mln EURŲ. TIK PRIĖMUS TOKĮ ĮSTATYMĄ GALIMA BŪTŲ KALBĖTI APIE GERESNĘ LIETUVĄ.
Aš manau reikia ne taromatus tvarkyt, o kaip seniau stiklines taras „parduoti” parduotuvėse.
Mes net nežinome, kiek sumokame už degtinės butelio tarą. Aišku tik tai, kad alkoholio pramonė ne dykai tuos butelius išdalija ir į bendrą kainą yra įskaičiuota bent 30 centų (daugiau, nei kitose vakstybėse įskaičiuoja, nes mes už viską mokame brangiau). Ir dabar kelia triukšmą, po kurio sau leis dar pakelti butelio kainą. Pilstykime į popierinę tarą kaip sultis. Bus perdirbama popierinė tara ir problemų neliks. Nebus pridaužytų stiklų, pijokas apvirtęs butekio kišenėje nesumuš, bus galima perdirbti į tualetinį popierių tokią tarą. Negražu bus ant stalo pasidėti tokios pakuotės? Tai gal ir negerti bus nuspręsta, nes gadins baliaus įvaizdį :) Vienas šūvis ir kiek teigiamų pasekmių! Ir plius pigiausias variantas su atsipirkimu ir pelnu.
Visiškai pritariu. Apskritai reikėtų atsisakyti pilstymo į plastiko tarą. Štai kur geriausia išeitis, jeigu patys tiek plastikinės taros pripilsto ir parduoda, kiek nepajėgia perdirbti- reiškia iš viso nepilstykim. Ir klausimai išsispręs. Tiesiog kažkam būdas milijonus užsidirbti.
Čia tik pas mus gali būti taip, kad kuo daugiau dirbi, tuo daugiau nuostolių. Šiuo atveju, nuostolius dengia gamintojai, todėl pabrango visi gėrimai, ne tik alkoholiniai. Naikinkit tą vagių sistemą su depozitu ir išsiaiškinkit, kieno vaikeliai ten vadovauja ir kas pinigus srebia.
Į viršų