Rašyti komentarą...
Juokas ima iš didžiausio prekybinin ko machimos ,darbuotojams mokamu atlyginimu .
Kas tiki Max oligachų žodžiais ,gal jie nespekuliuoja ir sąžiningai tapo turingiausiais milijonieriais ,,jei reikalauja iš savo klapčiukų ir samdinių sąžiningumo? Išnaudojimas ir melagystė,o pristato... Nekontoliuojamos ir nepažabojamos monopolijos , nevykdoma Sąjūdžio numatyta Lietuvos vystymosi programa.
Rašykite kiek į rankas gauna,o ne suda malkit.
opa... jau Lidle fotografuot galima))paslapciu kaip ir nebeliko..
Lietuvoj MAX išnaudojimas didžiausias ir tie oligarchai užduoda toną kitiems. Nepažabojama prichvatizatorių ir spekuliantų klanai , skursta 2/3Lietuvos gyventojų ,nematyta emigracija,kaimo tuštėjimas ,demografiniai klausimai ,savižudybės.
Maximos vidurki atlyginimu kai darot, ATMESKIT DIREKTORIU, PAMAINU VIRSININKU ATLYGINIMUS, nes paprastas kasininkas ar sales darbuotojas daznai negauba net 400 euru dirbdamas 12-13 valandu. Pisprociai. Zmogus minimuma turi uzdirbt dirbdamas 8val i diena, 5d per savaite. Vergu fabrikas, zmoniu isnaudojimas.
Meluoja maxima- pas juos kasininkas ir salės darbuotojas vienas ir tas pats darbuotojas.turi viską daryt.
akivaizdu, kad Maximos bosai per savo godumą tempia žemyn Lietuvos atlyginimus, o kartu ir visą ekonomiką. Jau baudžiavos laikais protingesni ponai suprato, kad tam, kad mužikas pirktų, jis pirmiausia turi uždirbti ! Ekonomistų paskaičiavimu didesniuose prekybos centruose darbuotojų atlyginimai tesudaro 0,6-1% apyvartos, taigi rezervai milžiniški. Gal todėl Numavičius ir Co slepia tikruosius pelnus, iškėlė įmonės registraciją į Britų salas, nemoka normalių mokesčių į biudžetą? O juk valdžia jiems nuolat teikė milžiniškas lengvatas, atleido visokias aferas (kad ir su LEO skandalu)
Į viršų