Rašyti komentarą...
Kieno šventė to ir galvos skausmas tas ir moka.
Tegul pasikviečia tik turtuolių sluoksnio,tai gal pridės negailėdami,tai ne tik atsipirks vestuves,bet dar ir uždirbs iš to,jei vestuves daro tik iš išskaičiavimo. Nėra tam pinigų,tai ir atšvęsti galima paprasčiau.
Siuo metu, jeigu i vokeli atnesi sukises skudura melynai geltonos spalvos,o jei dar pats ateisi su skafandru ir 3 sirupo dozem,nereiks nei 50 euru.
Aš manau, kad kvietimas į vestuves, tai kvietimas į šventę. Kokia man šventė, jeigu nurodinejama, kad turiu apmokėti šventės organizatorių išlaidas. Neturit pinigų - nedarykit vestuvių. Kodel nekalbama apie vokelio turinį laidotuvėse. Ten tikrai reikia paremti nelaimės ištiktus. Laidotuvių niekas neplanuoja ir nesirengia joms pagal planą.
@Ina Labai teisingos mintys, už svetimus pinigus nori vestuvės iškelti, neturi pinigų,nedaryk
Jau geriau 250-450e.
@Ilona O tūkstančio nenori?...matosi su galvelė negerai
50eurų. mažai
Db jau tik vaikui gali paduoti 30 e. Nesąmoningi pezalai.
@Asta Vaikui ir pampersu uzteks,jei idiotai tevai nepaskiepyjo.
@Asta Žiūrint kieno vaikui ir dar kas duoda.O šiaip,jei vaiko neturi už ką į stovyklą vienai savaitei išleisti vasaros atostogų metu,tai ir pasibaigia tas "tik vaikui gali duoti".Nors iš kitos pusės,yra verkiančių,net jei gauna po keletą tūkstantėlių.Pvz.:įstatymų leidėjai,apie privatų(žinot patys,kurį)versliuką, nerašysiu.
Db jau tik vaikui gali paduoti 30 e. Juokaujat jus su savo pezalais.
Džiaukitės kad kas tuokiasi. Nesąmones rašineja.
@Spiglys Spigly,spigliuk,spigleli,spigliukėli, spigliukėlaiti,matai,kad vien džiaugsmo nepakanka.Juk tikriausiai perskaitei komentarus.
Į viršų