Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Nebaudziamumas skatina nusikaltimus Keleta kartu apvoge automobili garaze ir gatvej , kreipiausi i policija ir nieko nesurado arba neieskojo Po pusmecio gauni pranesima,kad tyrimas nutrauktas.
po skverno policijos reformos, atėjo laikas policiją perduoti statistikos departamentui - šiaip ar taip fiksuoja nusikaltimus, bet neieško, o jei netyčia suranda, tai teisėjai paleidžia.
Daryk žmonėms taip, kaip nori kad jie tau darytų.
@Spiglys Kokia čia logika nesupratau? O jei as nieko nedarau, o mane apvagia? Tai jį patį pagal tą pasakymą ir turėtų apvogti? Gerai, bet tuomet kas man iš to? Aš tai nieko neapvogiau, o likau apvogtas.
@Darius Kreipiesi į policiją, kuri vagių neieško, o tik fiksuoja įvykį ir tikiesi, kad suras.
Kaip laikiausi šaunamojo ginklo savigynai egzamina , vienas mentas pasakė, jei kas lis į namus pro langa, saukit taip, kad liktų negyvas, bus mažiau reikalų. Kas lenda į namus tie nėra žmonės.
@Ilgas Pritariu, vagia tie, kurių silpnas tikėjimas.
@Ilgas nudobęs atliktum visuomenei naudingą darbą, bet gerai tik mentams būtų, nes nereiktų judintis, o tave ilgai ir nuobodžiai tampytų prokurorai, mat galimai žmogelis tik į tavo tuliką buvo įsigeidęs, o tu jį nešikusį nušovei...
Geriausia apsauga namų, išėjus į durų rankena elektra pajunkti, visada tai darau.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų