Armonaitė: „Reikia grįžti prie verslo priežiūros“

Kandidatė į ekonomikos ir inovacijų ministres, Laisvės partijos lyderė Aušrinė Armonaitė ketina peržiūrėti verslą reguliuojančias įstaigas, neatmeta galimybės jas optimizuoti.

„Mums reikia grįžti prie verslo priežiūros. Tų institucijų yra kelios dešimtys, kurios šiandien prižiūri verslą ir kaip joms sekasi jį prižiūrėti, ar jos yra baudėjos, ar jos yra konsultantės, kaip yra suformuluoti jų tikslai, ar jie leidžia pasireikšti privačiai iniciatyvai ir sukurti žmonėms gerovę, ar tie tikslai stabo privačią iniciatyvą ir veja investicijas iš Lietuvos“, – lrt radijui antradienį sakė A. Armonaitė.

Pasak jos, koronaviruso krizė yra gera galimybė peržiūrėti įstaigų tikslus, optimizuoti besidubliuojančias funkcijas, atnaujinti inspektorių kompetencijas. 

„Esu girdėjusi ne vieną žmogų kalbant, kad susidūrus su tuo reguliavimu, įsteigus verslą ir atėjus kažkokiems vienos ar kitos rūšies inspektoriams, jiems kyla mintis apie emigraciją. Jei žmonėms santykis su valstybės institucijomis net kelia tokias kraštutines mintis, vadinasi, mums reikia daryti viską, kad tai pasikeistų“, – teigė A. Armonaitė.

Pirmadienį ji susitiko su prezidentu Gitanu Nausėda. Jo atstovas Antanas Bubnelis teigė, kad, prezidento vertinimu, A. Armonaitė turi daug energijos ir motyvacijos įgyvendinti pokyčius.

31-erių A. Armonaitė Seime dirba antrą kadenciją. Ji iki 2018-ųjų buvo Liberalų sąjūdžio narė, o pernai įkūrė Laisvės partiją ir tapo jos pirmininkė. Ši partija šiemet pateko į Seimą bei kartu su rinkimais laimėjusiais konservatoriais bei Liberalų sąjūdžiu formuoja Vyriausybę.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų