Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Taip tikrai nebus. Bankai to neapsikęs ir nedaleis jokiais būdais. Lietuvoje Lietuvos bankas jau dešimtmečius yra neįgalus nors kažką veikti.
Vėl anekdotus pasakoja.
TV3 , o jūs patys šitais pžaadais tikite?
nepatikėsiu, kol nepamatysiu visos tos sistemos veikiančios :) negi bankai taip tyliai leis jiems apynasrius uždėti? ar baigsis kaip visada - sudarys kartelinius sutarimus ir tiesiog rinkoje nebus "refinansuojančių".
:D kokius maziau??? Pigiu paskolu laikai - baigesi.. sveiki pateke i realybe viskas -susitaikykit.. deja dabar tokios tendencijos ateinantiems 50 metu ir ismokite gyvent pagal laikmeti vietos roziniu svajoniu ir daugiau gyvenime pasieksite zinodami esamas isgyvenimo zaidimo taisykles
tai kad LT tos paskolos nebuvo pigios
tai kad LT tos paskolos nebuvo pigios
@Uffo fiksuotom paiimti iš viso buvo misija neįmanoma. o kai euribor buvo 0 proc., tai bankai maržas susidėjo po 2,5 proc. ir daugiau. dabar euribor pakilo, maržos naujom paskolom mažesnės. tačiau nei vienas bankelis esamom paskolom "įpaišytos" 2,5 proc. maržos nesiūlo sumažinti. valdžia įsivaizduoja, kad "prispaus" jiems uodegą su kažkokiais reguliavimais. juokdariai. jie net situacijoje, kai verkiant reikia gynybai pinigų, nesugeba surašyti įstatymo taip, kad pasinaudojus situacija ir spaudžiant visus LT gyventojus gautus milžiniškus pelnus paimtų.
@tai kad LT tos paskolos nebuvo pigios Na as kai emiau mokejau 1.46proc is viso.. tai pigios paskolos mano galvoje yra tokios, tad siu pigiu paskolu laikas baigesi dabar ateinancius 50 metu gavus 5 proc galima bus laikyti labai gerom ir dosniom emejui
@Uffo Panašu į teisybę.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų