Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Taigi vienas laimėjimas yra Kubiliaus sūnaus restoranas. O konservatorei gyvena tik už žmoniū pinigus. Susimokėsim ir dabar, nors absoliuti dauguma žmoniū to restorano net neaplankys.
Tikrai. Ir aš nustebinta! Prie ko čia moka paprasti žmonės? Juk pripažinimo siekia restoranai. Ar gali kažkas paaiškinti šią mokėjimo sistemą?
ogi kebabines,nes jos yra vinis mūsų maitinimo...
O jiems nusišikti ant tautos žmoniu.... nei jie klause tautai reikia nereikia tokiu ivertinimu kaip visada taško pinigus i kaire i dešne ir skaičiuoja kiek nubyrės...
@TadasBL Saujelė durnių ne tauta. Nenusišnekėk taip garsiai
Ir kai taip yra taškomi valstybės pinigai turtuoliams pareklamuoti kur skaniau pavalgyt jie dar šneka apie naujus mokesčius ir mokesčių kelimą?! Kad tie pinigai nukeliauti taipogi pas kažkokius turtuolius kurie gamina padangas ar metalines mašinas?! Vieni padangas, kiti karines mašinas.. ir vieni ir kiti ne mūsų šalies turtuoliai, kitaip tariant parama kitoms valstybėms mūsų visų surinktomis lėšomis per mokesčius.. ir nieko mūms patiems.. vadinas labai gerai dar gyvenam jei galim sau leisti kitus remti..
O prie ko čia mokesčių mokėtojai? Restoranams reikia tos žvaigžės, tai tegu susimetę ir susimoka
@Klausimas Norint suprasti,reik turėti su kuo.Apie šalies prestižą tau neteko girdėt
@Klausimas vaikystėje turbūt praleidai žaidimą kur reikia sujungti skirtingus taškus ir gauti paveiksliuką, dėl to dabar tau sunku kartais rasti sąsają tarp dalykų. Kaip gi susiję: Lietuvos agentūra skirta pritraukti turizmui, prestižinis pasaulinio lygio restoranų gidas dedantis ant pasaulio žemėlapio restoranus ir lietuviški restoranai. Kaži???
Kuo daugiau pinigu istaskyt,kad gynybai neliktu, parazitai
Mašinų padangų gamintojai vertina restoranų maistą.. mmm... skamba idomiai... Idomiai skamba ir nemaži pinigai taip tariamai "jūsų" kuriuos skiria padangų gamintojams, kad jie įvertintu visokių turčių ir prabangaus gyvenimo atstovų maistą.. mmm.. čia taip sakant judame gerovės valstybės link?! Prezidentas kalbėjo kažkokias paslaptingas kalbas prieš rinkimus apie neva dydele socialine atskirtį su kuria reikia kovot.. o čia vidurį dienos turtuoliams ruošia puota už kelis milijonus..
@Stebėtojas Ne turtuoliams, o verksniams, kad turtuoliams sumokėjus mokesčius, tiems ,“kuriems nieko netenka” , būtų iš ko mokėti pašalpas.
Mano michelin star yra lasiniukai agurkas duonytes biski samanes ir esu laimingas ir pilvas padėkoja vertiniu superzvaigzdes meniu.
Nulis sveiku tas jusu misa zmonems nulis o testoranu turetojams pakelti kainas
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų