Parodė, kaip darbuojasi mašinvagiai: lengvai atrakina net prabangius modelius

Ar visus automobilius galima atrakinti pasitelkiant specialią vagių naudojamą įrangą su antenomis? Ramesni gali būti tie vairuotojai, kurie savo automobilius užveda senoviniu būdu su rakteliu. Tačiau turintiems automobilyje beraktę užvedimo sistemą reikėtų suklusti. TV6 laidoje „Gazas dugnas“ eksperimento metu įrodyta, kad nuvaryti automobilį gali net neįgudęs vagis su mėgėjiška įranga.

„Nesvarbu koks gamintojas, jeigu jis turi „keyless" (ang. beraktę) funkciją, visi automobiliai yra pažeidžiami. Gamintojai nuo senų laikų diegia imobilaizerius į automobilius, bet jie yra kelių rūšių. Kada atsirado „keyless" sistema visi gamintojai, matyt, suprato, kad jie padarė didelę klaidą dėl vagysčių. Šeimininkui padidino komfortiškumą, dėl vagysčių jie nepagalvojo, kad yra kita medalio pusė, nes tokie automobiliai labiausiai pažeidžiami“, – teigė automobilių apsaugos sistemomis prekiaujančios įmonės direktorius Klaudijus Jurkša.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Parodė, kaip darbuojasi mašinvagiai: lengvai atrakina net prabangius modelius

Pasitelkęs pagalbinėmis elektroninių signalizacijų apėjimo priemonėmis laidos vedėjas Paulius Garkauskas nesunkiai pateko į prabangaus „Land Rover Discovery“ visureigio vidų ir nesunkiai jį užvedė.

REKLAMA

Tereikia vienam asmeniui su signalo stiprintuvu prieiti prie automobilio savininko, kuris turi originalų raktą. Kitas vagis su antra įrangos komplekto dalimi (galinčia priimti signalą), laukia prie automobilio.

„Mašina galvoja, kad jūs esate šalia ir taip tiesiog atrakina dureles“, – eksperimento metu aiškino laidos „Gazas dugnas“ žurnalistas.

Pasak Klaudijaus Jurkšos, galingesni stiprintuvai leidžia atrakinti automobilį netgi tada, kai jos savininkas yra namuose.

„Tame pačiame „Youtube“ yra daug filmukų, kur ateina su galingomis antenomis apie namą pavaikščioja. Tai priklauso nuo įrangos sudėtingumo ir matyt nuo inžinieriaus, kurie tą įrangą kūrė“, – teigė K. Jurkša.

Daugiau žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
M
Makrofleks
2019-03-08 22:27:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Koks maladec tu,zertva i subine makroflekso prileisciau . Siktum i save kol nuvestum nuo savo shudu
Atsakyti
-3

j
jonas
2019-03-09 07:52:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
mes ji jau sekam,pagausim tai bus sakes,mazai nepasirodys
Atsakyti
-1

z
zombis
2019-03-09 03:50:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pagaus mulki
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų