Ruošia tikrą išparduotuvių rojų: Vilniuje kyla naujas prekybos centras

Būreliai vaikams, Lietuvoje dar nematytas šešių salių kino teatras, milžiniška maisto prekių parduotuvė ir daugiau nei 150 išparduotuvių. Visa tai jau po dviejų metų bus galima rasti naujame prekybos ir pramogų centre Vilniuje. Projektą vystančios „Ogmios“ grupės atstovai tikina, kad jame įsikurs ir nemažai lietuvių pirkėjams dar nematytų, bet kitose šalyse garsių prekės ženklų parduotuvių.

Naujai išdygsiantis prekybos centras „Vilnius Outlet“
30

Pilaitės prospekte, prie Vakarinio aplinkkelio esančiame sklype šiuo metu jau triūsia statybininkai. Čia, visai netoli Valstybės saugumo departamento, jie vykdo įvairius parengiamuosius darbus naujai išdygsiančiam prekybos centrui „Vilnius Outlet“.

(30 nuotr.)
FOTOGALERIJA. 2021 m. duris atversiantis prekybos centras „Vilnius Outlet“

„Planuojame viską pastatyti per dvejus metus, tad duris prekybos centras turėtų atverti 2021 m.“, – tikina „Ogmios centro“ marketingo vadovas Edgaras Valickas.

Pasak jo, būsimasis „Vilnius Outlet“ bus keturis kartus didesnis už dabartinį „Outlet Park“ išparduotuvių centrą Vilniaus Šiaurės miestelyje. Jeigu dabartinis centras telpa 15 tūkst. kv. metrų patalpose, tai būsimajam bus skirti net 62 tūkst. kv. metrų.

REKLAMA

„Investuosime iš viso 75 mln. eurų. O būsime orientuoti labiau į šeimas, turėsime ir įvairius būrelius vaikams, kurie jau pasiteisino „Ogmios“ mieste – tapybos, šokių, dainavimo, akrobatikos ir panašūs.

Be to, pirmame aukšte bus „Hyper Rimi“, kitame – apie 150 outletų (išparduotuvių). Pramogų zona užims 25 tūkst. kv. metrų plotą, o čia bus apie 30 restoranų ir kavinių, organizuojami būreliai, siūlomos pramogos. Čia įsikurs ir pirmasis Vilniuje „Apollo“ kino teatras, kurio savininkai estai“, – sako E. Valickas.

Jis priduria, kad išparduotuvių zonoje jau nusprendė įsikurti ir nemažai žinomų, bet į Lietuvos rinką kol kas neįžengusių prekių ženklų parduotuvių. Tiesa, šių naujokų vardų „Ogmios centro“ atstovas įvardinti kol kas nenorėjo.

Bent trečdaliu pigiau?

Pasak E. Valicko, naujasis prekybos centras išsiskirs nemažu viešųjų erdvių ir žaliųjų zonų kiekiu, o teritoriją planuojama apželdinti taip, kad į automobilių stovėjimo aikštelę išėjęs žmogus jaustųsi kaip parke.

„Į prekybos centrą bus galima patekti iš Vakarinio aplinkkelio. Prieš nusprendžiant dėl „Outlet Park“ vietos, nemažai analizavome pagal kokius parametrus žmonės renkasi prekybos centrus. Svarbiausiu dalyku buvo nurodytas objekto pasiekiamumas.

Vilniuje kol kas neturime kitos tokios vietos, kur būtų tokio srauto gatvė kaip Vakarinis aplinkkelis. Perkūnkiemis, Pašilaičiai, Justiniškės, Viršuliškės, Lazdynai naudojasi šio aplinkkelio infrastruktūra. Ir visiems šiems žmonėms važiuojant į namus arba iš darbo bus galima pakeliui sustoti šiame prekybos centre“, – optimistiškai naujojo prekybos centro verslo sėkmę vertina E. Valickas.

Prie būsimojo „Outlet Park“ taip pat suplanuota įrengti vadinamąją „Statyk ir važiuok“ aikštelę. Joje bus galima palikti savo automobilį ir, sumokėjus tam tikrą mokestį, visą dieną nemokamai važinėti viešuoju miesto transportu. Šalia prekybos centro būsianti stovėjimo aikštelė talpins 1760 automobilių.

Pasak E. Valicko, kainos išparduotuvėse dažniausiai yra nuo 30 iki 70 proc. pigesnės, lyginant su pirmine prekės kaina. Be to, esą neakcinės kainos Vilniaus išparduotuvėse yra identiškos esančioms kitose šalyse, pavyzdžiui, Vokietijoje.

Skaičiuojama, kad dabartiniame „Outlet Park“ prekybos centre praėjusiais metais vienas pirkėjais per metus vidutiniškai išleido 23 eurus.

Dešimtmetis be naujų prekybos centrų 

Paskutinis didelis prekybos centras, atvėręs duris Vilniuje, buvo 2009 m. baigtas statyti „Ozas“. Kitas stambus Vilniaus prekybos centras, „Akropolis“, nuo šių metų pradėjo dalies prekybai, pramogoms ir viešosioms erdvėms skirto ploto atnaujinimą.


Rašyti komentarą...
C
Cu
2019-02-25 17:12:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai negerai
Atsakyti
0

s
sutinku
2019-02-25 17:29:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
ziauriai blogai
Atsakyti
0

L
Livija
2019-02-25 18:35:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Zinokit tikrai neisivaizduoju kam reik sitiek prekybos centru ir parduotuviu, kai zmones kasdieniam naudojimui prekiu bei maisto i kaimynines salis vaziuoja, absurdas kazkoks
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų