Škotijos klinika pradeda gydyti nuo priklausomybės kriptovaliutoms

Viena Škotijos priklausomybės ligų klinika pradėti gydyti nuo priklausomybės ... nuo prekybos kriptovaliuta.

Kriptovaliutos (nuotr. 123rf.com)

Prekyba kriptovaliuta, tokia kaip bitkoinai, gali paskatinti priklausomybę, nes dideli jos kainų svyravimai, kaip ir azartiniai lošimai, gali sukelti jaudulį, bet taip pat gali ir brangiai kainuoti, sako netoli Edinburgo įsikūrusios „Castle Craig“ klinikos gydytojai.

Kriptovaliutos „narkomanams“ klinikoje siūlomi tokie gydymo būdai kaip 12 žingsnių programa, kognityvinė elgesio terapija, traumų terapija ir arklių terapija.

„Didelė rizika, kainų svyravimai kriptovaliutos rinkoje traukia probleminius lošėjus“, – sako nuo lošimų priklausomybės gydantis klinikos gydytojas Chrisas Burnas.

REKLAMA

„Tai sukelia jaudulį ir leidžia atitrūkti nuo tikrovės. Pavyzdžiui, bitkoinais buvo aktyviai prekiaujama ir buvo uždirbamos bei prarandamos milžiniškos pinigų sumos. Tai klasikinis „burbulo“ atvejis“, – pareiškė jis.

1988 metais atidarytoje „Castle Craig“ klinikoje nuo įvairių priklausomybių buvo gydyta daugiau kaip 10 tūkst. pacientų ir dauguma jų, pasak klinikos, pasiekė ilgalaikių rezultatų.

Ilgesnės trukmės gydymo programa klinikoje kainuoja nuo 1,36 tūkst. svarų už savaitę, o detoksikacija ir intensyvioji terapija – nuo 2,975 tūkst. svarų už savaitę.

Visi pacientai turi įsipareigoti gydytis bent dvi savaites.

Pacientams ar šeimoms, kurioms šios paslaugos yra per brangios, siūlomi alternatyvūs ir pigesni gydymo variantai. Tam tikrais atvejais finansavimą gali skirti Škotijos nacionalinė sveikatos tarnyba.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų