Vartotojų patogumui - paskolos be pradinio įnašo

Paskola – tai finansinis įsipareigojimas bankui, kredito unijai ar bet kokiai kitai finansavimo paslaugas teikiančiai bendrovei, kurią per tam tikrą laikotarpį, mokant įmokas kartą per mėnesį, reikės grąžinti. Yra skiriamos kelios paskolų rūšys, kurių kiekvienai taikoma skirtinga metinė palūkanų norma, galima pasiskolinti suma ir kiti aspektai. Dažniausiai pasitaikantys paskolų tipai yra vartojimo, finansavimo automobiliui, nekilnojamam turtui įsigyti, namų remontui, medicinos ir sveikatinimo išlaidoms padengti.

Paskola (nuotr. Organizatorių)

Paraiškas paskolai gauti galima pildyti internetu arba paskambinus įstaigose dirbantiems vadybininkams. Finansavimas suteikiamas asmenims, ne jaunesniems nei 19 metų, kurie turi gerą kredito istoriją, be pradelstų mokėjimų ar įsiskolinimų. Platesnę informaciją apie sąlygas paskoloms gauti skaitykite čia. Kadangi finansavimas yra suteikiamas tik mokiems klientams, dar prieš priimant paskolos paraiškos pildymo sprendimą yra būtina gerai įvertinti asmenines skolinimosi galimybes. Tai atlikti gali padėti finansų ekspertai, įvertindami kas mėnesį gaunamas pajamas, jų stabilumą, asmens kredito istoriją ir pan.

REKLAMA

Kiekvienas asmuo ar šeima norėdami gauti paskolą siekia kuo geresnių jos sąlygų. Atsižvelgiama į metinę palūkanų normą, įmokų dydį, tokius aspektus kaip turto įkeitimas ar pradinis įnašas. Palūkanų dydis dažniausiai priklauso nuo kliento rizikos įvertinimo, paskolos termino, įmokų dydžio, valiutos, kuria siekiama gauti finansavimą, lojalumo bankui ir kitų galimų aspektų. Kiekviena paraiška yra vertinama individualiai, o neatitinkant banko taikomų reikalavimų dėl gaunamų pajamų kiekio, dėl kai kurių paskolos tipų galima kreiptis su bendraskoliu. Taigi, kokie yra pagrindiniai paskolų tipai, nereikalaujantys turto įkeitimo, pradinio įnašo, kuo jie skiriasi ir kokias išlaidas galima apmokėti teigiamu finansavimo atveju?

Vartojimo paskola galima apmokėti didesnius pirkinius kaip baldai, buitinė technika, įvairūs kursai, mokymų programos, studijos. Taip pat finansavimo dėka galima išvykti į tolimą kelionę, suremontuoti automobilį ar kitaip paskirstyti gautus pinigus. Taip pat jokio pradinio įnašo ar transporto priemonės įkeitimo nereikalauja paskola automobiliui įsigyti. Teigiamu paraiškos atveju, paskolos gavėjas gali individualiai išsirinkti, kokį automobilį įsigyti: naują ar naudotą, pasirinkti jo pagaminimo metus, modelį ir kitus parametrus. Nuo paskolos išdavimo automobilį būtina įsigyti per 30 dienų. Specialistai rekomenduoja atkreipti dėmesį, ar norimai įsigyti transporto priemonei reikės papildomų išlaidų, skirtų remontui, draudimui, naujų padangų įsigijimui ir pan. Dažniausiai šių išlaidų prireikia perkant naudotą automobilį, todėl dar prieš skolinantis tikslią pinigų sumą, rekomenduojama atsižvelgti ne tik į transporto priemonės kainą, bet ir kitus aspektus, galinčius pareikalauti papildomų finansų.

Nusprendus suremontuoti gyvenamąjį būstą, tačiau neturint reikiamo santaupų kiekio, galima kreiptis dėl paskolos namų remontui. Turto įkeitimo nereikalaujanti paslauga suteikia galimybę renovuoti, atnaujinti namus arba atlikti generalinį būsto remontą. Pasirinkta paskolos suma gali būti finansuojamos visos medžiagos, reikalingos remontui, apmokami darbuotojų užmokesčiai, aplinkos tvarkymo darbai, šildymo sistemos renovavimas, naujų baldų, buitinės technikos įsigijimas ir pan. Nors šis paskolos tipas nereikalauja turto įkeitimo, tačiau paraišką jai gauti gali pildyti asmenys ir šeimos, turinčios arba planuojančios įsigyti nekilnojamo turto. Nekilnojamam turtui yra priskiriami visi pagal prigimtį nejudinami objektai kaip žemės sklypai, sodai, garažai, nuosavi butai, namai ir pan. Dar viena paskola gali apmokėti medicinos bei sveikatinimo išlaidas. Tai apima gydytojų konsultacijas, reikiamus atlikti tyrimus, vaistų, medicininių prekių įsigijimą ar su aktyviu laisvalaikiu susijusių pramogų finansavimą: specialios įrangos, aprangos įsigijimą, sporto klubo abonementus ir pan.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų