„Hearts“ savininkas V. Romanovas (nuotr. SCANPIX)

Praėjusią savaitę buvo pranešta, kad teismas areštavo Vladimiro Romanovo ir jo sesers Olgos Gončaruk turtą. Tai palietė ir futbolo gerbėjus Škotijoje. Kartu su Ūkio banko investicinės grupės ŪBIG sąskaitomis buvo įšaldytos ir 79 proc. Edimburgo „Hearts“ klubo akcijų, kurias per šią kompaniją valdė V. Romanovas.

Kaip „Bloomberg“ teigė Kauno teismo atstovė Gintarė Putnikienė, „bet kokia pardavimo ar pinigų pervedimo operacija“ iš ŪBIG ar „Hearts“ futbolo klubo yra uždrausta. Keletas kompanijų, kurioms V. Romanovas ir O. Gončaruk yra skolingi, padavė pastaruosius į teismą.

Lietuvos centrinis bankas vasarį sustabdė Ūkio banko, kuriam vadovavo V. Romanovas, veiklą. Iš banko pinigų vadovas finansavo tarptautinio sporto, aliuminio gamybos ir nekilnojamojo turto projektus.

REKLAMA

Edimburgo „Hearts“ klubo gerbėjai įsteigė paramos fondą ir balaldžio 9 d. derėjosi su kitomis futbolo gerbėjų asociacijomis, kad išpirktų didžiąją „Hearts“ klubo akcijų dalį iš ŪBIG.

Be kito ŪBIG areštuoto turto, į kurį įeina ir „Hearts“ stadionas Škotijos sostinės šiaurėje, teismas taip pat apribojo V. Romanovo ir jo sesers nuosavybės teises į gamyklą „Birac Europe“.


Rašyti komentarą...
a
aha
2013-04-20 18:07:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Romanovas dar jiems isdavikai ikres i kaili gerai, laikas viska parodys, tik kad nereiktu isdavikams i sibira ruostis gryno oro pakvepuot, tas laikas ateina galvokite kol ne velu su kuo but su lietuva ar ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,............
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų