Jau ir ketvirtadieniais užsibuvus svečiuose ar smagiame vakarėlyje namus bus galima pasiekti Kauno miesto viešuoju transportu. Tiesa, kol kas taip bus tik vieną mėnesį.

Eksperimento tvarka lapkričio mėnesį 13N, 14N maršrutų troleibusų ir 37N maršruto autobusų (kursuoja naktimis iš penktadienio į šeštadienį ir iš šeštadienio į sekmadienį) eismas papildomai bus organizuotas ir naktimis iš ketvirtadienio į penktadienį. Šiomis transporto priemonėmis galima pasiekti daugelį Kauno miesto rajonų. Be to, 13N ir 14N maršrutų troleibusai Šv. Gertrūdos g., Šauklių g. užvažiuos iki stotelių „Kauno pilis“ Senamiestyje.

Kauno miesto savivaldybės administracijos Transporto organizavimo skyriaus vedėjas Paulius Keras Eltai trečiadienį sakė, jog tokia tvarka nustatyta miesto studentų prašymu. Akademinis jaunimas teigia, jog ilgiausiai trunkantys Kauno aukštųjų mokyklų studentų renginiai dažnai vyksta ne savaitgalį, bet ketvirtadieniais. Nes penktadienį, prieš dvi laisvas dienas, daug jaunimo išvažiuoja iš Kauno į namus. Todėl naktinių troleibusų jaunimas labiau pasigenda po ketvirtadienio renginių.

Anot P. Kero, naktinis viešasis transportas nėra rentabilus. Tik po didelių švenčių keleivių netrūksta, todėl vienas troleibusas per naktį perveža jų iki pusės tūkstančio.

„Bandysime, ar tikrai pasiteisins papildomos nakties – iš ketvirtadienio į penktadienį – reisų organizavimas. Jeigu eksperimentas patvirtins, kad to tikrai kauniečiams reikia, ieškosime galimybių papildomą naktinių troleibusų eismą pratęsti ir po lapkričio mėnesio“, – sakė Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas.


Rašyti komentarą...
Rita
2011-11-04 12:28:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal patartumėt ,kaip iš Žalgirio arenos grįšti į Partizanų g-vę po koncertų?Nusigyvenom visai, kad žmogus neturi iš ko mokėt už taksi. Eiti vakare iš vis baisu. Seniau nors mikriukai 21,24 ilgiau važiuodavo . O dabar apie žmogų niekas negalvoja.
Atsakyti
0

G
Gabija
2011-11-07 13:12:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kodėl tik į ne kauniečių studentų nuomonę atkreipiate dėmesi norėčiau pasiteirauti? Nes gi yra daug studentu, kurie gyvena kaune ir jiems dar labiau truksta viešojo transporto, kuris važiuotų vakarais. Nebūtina daryti naktinio autobuso, bet bent jau prailginti vieną valanda važiavimo grafika.Nes šita problema ypač yra aktuali gyventantiems aukštuosiuose ir žemuosiuose šančiuose, nes savaitgali, nuo pusės dešimtos vakaro yra sunku grišti namo iš centro, nes nei vienas autobusas jau nebe vaziuoja.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų